reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Praktycznie do 14 non stop spała. Rano była prawie nieprzytomna. Teraz jest już lepiej.
Zjadła na raty pół dużego słoiczka obiadku i mały słoiczek owoców (taki po 4 msc).
Niema już białych plam na języku, ale takie strupy ... rany i jakaś ropa jej się zbiera między górnymi jedynkami .... nie wiem co to jest ....
Teraz jest już żywsza.

Bardzo się martwię, mam już tego dość, chciała bym jakąś widoczną poprawę.
Aaa i jeszcze dostała dziś gorączki.

A jak Marysia, udało Ci się jejj podać te pół litra płynu??
 
Te płyny udało mi jej sie podac.Rano wczoraj było ok ale poźniej znowu miała okropne rozwolnienie i raz wymiotowała.Poprosiłam lekarke zeby mi wypisała nifuroksazyd,zobaczymy moze pomoże.
 
Gosia wczoraj sporo zjadła jak na nią, dziś na razie zjadła tylko słoiczek owoców, traz śpi, ale chyba powoli mi dziecko zdrowieje
 
Czytam co piszecie i kurde nie zwróciłam uwagi na to jak Miki stawia nóżki ale w środę mamy bioderka więc chyba wszystko mu sprawdzi tylko pytanko mam czy potrzebuję mieć skierowanie od lekarza bo nie pamiętam jak to jest
 
u nas jak się idzie na NFZ to trzeba mieć skierowanie, jak prywatnie to nie :)

Moonik gratulacje dla Tadzia, myślę, że teraz to już z górki ;] nie zdążysz się obejrzeć, a on już będzie stał na stole ;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry