reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

ostatnio małemu wyszła lewa górna trójka i czwórka teraz czekamy na prawą górną trójkę bo jest juz prawie prawie na wieszchu - ale sie bidulek nieźle przez nią meczy :(

w sumie już mamy 8 ząbków i 9 w drodze ;)
 
reklama
Witam wszystkich mam synka Darusia ma 10 m-cy i 11 dni i dzisiaj wyszła mu lewa górna dwójka ma już w sumie 5 ząbków, a pierwsze jego ząbki wyszły kiedy kończył 6 m-c i wybiły mu się dwie dolne jedynki. Pozdrawiam wszystkich i ich pociechy
 
to i ja sie tu pochwale naszymi zabkami ! Jak do tej pory bylo juz 6 a wlasnie wczoraj wyszedl 7 a 8 juz tez widoczny wiec lada moment bedzie :) pozdrawiam zebolki
 
A u mojego Piotrusia ząbków nie widać :( Ślini się przestrasznie, wszystko i wszystkich gryzie, ale ząbków jak niebyło tak nie ma. Nie mogę się już doczekać kiedy ten pierwszy się pojawi! U mojego starszego syna pierwszy wyszedł jak Konradek miał 6,5 miesiąca.
 
Mój Michaś ma 13,5 miesiąca i ma 4 i pół ząbka - same jedynki i pół dolnej dwójki. Wszystko co ma wielkość jego buzi - tam ląduje- bardzo muszę uważać. A pierwszy ząbek wyszedł jak miał prawie 10 m-cy. Późno - ale może i lepiej...
 
reklama
Do góry