reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybieramy wózeczki

reklama
Na dzień dzisiajszy moim typem jest wózek firmy Deltim model Fokus. Wygląda tak:

vdzom0.jpg



Ciekawe ile razy do porodu zmienię zdanie.
 
A ja poniewaz pierwszy wozek mialam taki tzw.wielofunkcyjny juz takiego nie chce,bo sa bardzo ciezkie.Teraz w koncu mam dostep do wozkarni,ale przez pierwsze pare miesiecy musialam tachac ten wozek na 3 pietro.A wazyl 18 kilo!!! Dawno sie go pozbylam,Zuzi ma leciutka spacerowke.W prawdzie jest swietna,ma budke,oslonke na nogi,ale na pazdziernik,dla maluszka jest za delikatna :(.A szkoda,bo jest swietna.

Ja chcialabym miec taka zabudowana,wieksza spacerowke.Nie wiem jak to okreslic,gora 8 kilo.Jestem czlowiekiem,ktory nie lubi siedziec w domu,wiec musze miec cos lekkiego do komunikacji miejskiej,tym bardziej,ze bede musiala jeszcze 2 male dziecko pilnowac.A z pomoca bywa roznie,i nie mam zamiaru juz takich klamotow wnosic do tramwajow rowniez.No mam nadzieje,ze uda mi sie cos takiego znalezc,w przystepnej cenie.

Wiecie moze cos o takim wozku?


Pozdrawiam
 
Witajcie Dziewczyny. Życze Wam Wesołych Świąt. :)

zagladam czasem do Was i podczytuję. Widze że chociaz macie jeszcze duuuzo czasu juz myslicie o wózeczkach.

Katka pisze:
A ja poniewaz pierwszy wozek mialam taki tzw.wielofunkcyjny juz takiego nie chce,bo sa bardzo ciezkie.Teraz w koncu mam dostep do wozkarni,ale przez pierwsze pare miesiecy musialam tachac ten wozek na 3 pietro.A wazyl 18 kilo!!! Dawno sie go pozbylam,Zuzi ma leciutka spacerowke.W prawdzie jest swietna,ma budke,oslonke na nogi,ale na pazdziernik,dla maluszka jest za delikatna :(.A szkoda,bo jest swietna.

Ja chcialabym miec taka zabudowana,wieksza spacerowke.Nie wiem jak to okreslic,gora 8 kilo.Jestem czlowiekiem,ktory nie lubi siedziec w domu,wiec musze miec cos lekkiego do komunikacji miejskiej,tym bardziej,ze bede musiala jeszcze 2 male dziecko pilnowac.A z pomoca bywa roznie,i nie mam zamiaru juz takich klamotow wnosic do tramwajow rowniez.No mam nadzieje,ze uda mi sie cos takiego znalezc,w przystepnej cenie.

Wiecie moze cos o takim wozku?


Pozdrawiam


Katka Jeśli mogę Tobie coś poradzić, miałam podobny dylemat. Rozwiązałam go w ten sposób: Mam taki wózeczek http://www.allegro.pl/item98663912_wozek_spacerowy_inglesina_max.html
( tylko w innych kolorach) Jest leciutki i rozkłada się na płasko. Ma zabudowanie na nóżki, więc nie chciałam dla mojego Łukaszka innego wózka. Dokupiłam taki wkład, cos jak gondolka i włożyłam do wózeczka. Pasowało idealnie. Przejeździłam tym wózkiem całą zimę. Dodatkowo wersja Max Rain ma wbudowaną w budkę chowaną folię przeciwdeszczową. Cena też w miare przystępna. Nowy około 800 zł ale często na Allegro mozna dostać prawie nowy za pół ceny. Ja woże tym wózkiem drugie dziecko i jest bez zażutów. Polecam

Pozdrawiam :)

 
Superanckie te wozeczki! Tez musze sie zorientowac w cenach i wygladach. Ale te ktore pokazalyscie w allegro bardzo mi sie podobaly. Mysle jednak, zeby najpierw ogladnac je w sklepie, bo na zdjeciach,to wszystkie pieknie wygladaja...
 
To mam teraz okazje do ponazekania tutaj. Bo ja rowniez chce wozek nowy, cos taki jak Mala_Mi, jedynie wole bezowy kolor.....a moj po rozmowie ze swymi rodzicami stwierdzil ze kupi sie z eBay, bo to taniej a jeszcze lepiej jak dostaniemy od kogos. I tak gadal do wszystkich na okolo ze mam teraz wozek gleboki, kolor zielonkawo-cos tam !! Kola wielkosci rowerorku malego, poprostu wersja poczatek lat 90!!! Jestem zalamana, poskarzylam sie swym rodzica, dobrze ze moj tatko wzial za swa dume kupic mi wozek jaki bede chciala...... No bo powiedzcie jak mozna cosik takiego starego miec :mad:
( szukalam na allegro i nie znalazlam nawet czegos co by bylo podobne do tego wozka )
 
reklama
Do góry