reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wychowywać, ale jak?

To widze,ze nie tylko ja mam problem z ubieraniem Mileny. Ostatnio oprocz tego,ze nie chce sie w ogole ubrac, to jeszcze wybiera sobie ubrania np. krzyczy ze nie ubierze tych rajstop, albo skarpetek i ze chce inne. Chyba modnisia mi rosnie:rofl2::sorry2:
 
reklama
Zgadzam sie z Kasią:tak:.
Jesli Zosieńka chetnie z Toba współpracuje,to bardzo dobrze,bedzie mniej pracy w przyszlości.
Konrad na razie jest sklonny dogadac sie własciwie w kazdej sytuacji.Zawsze uprzedzam go co bedziemy robic i generalnie sie nie sprzeciwia.jak czegos nie moze dostac od razu,to nawet grzecznie potrafi poczekac:szok:;-).Zabawek nie sprzatamy razem,wlasnie zauwazylam mój bład;-).
 
Nie wiem, czy Wasze dzieciaczki też tak mają, ale Oliwka uwielbia być goła. Po kąpieli i rano trochę pozwolę jej pobiegać na goło, zanim ją ubiorę, dostaje wtedy wigoru, biega po całym mieszkaniu, tańczy i woła: jestem goła! jestem goła! Normalnie widać na jej twarzy taką radość :-D że pomimo tego, że się boję o zaziębienie (zwłaszcza po kąpieli), to nie potrafię jej odmówić tych kilku minut szczęścia ;-)
 
Nie wiem, czy Wasze dzieciaczki też tak mają, ale Oliwka uwielbia być goła. Po kąpieli i rano trochę pozwolę jej pobiegać na goło, zanim ją ubiorę, dostaje wtedy wigoru, biega po całym mieszkaniu, tańczy i woła: jestem goła! jestem goła! Normalnie widać na jej twarzy taką radość :-D że pomimo tego, że się boję o zaziębienie (zwłaszcza po kąpieli), to nie potrafię jej odmówić tych kilku minut szczęścia ;-)

To Oli i Milka moga sobie podac rece. Milena tez jest szczesliwa jak moze biegac na golasa. :tak::tak:
 
:-D:-D:-DKonrada szybko ubieram po kapieli,jakos nigdy nie zapróbował takiej frajdy:-D.
 
Nie wiem, czy Wasze dzieciaczki też tak mają, ale Oliwka uwielbia być goła. Po kąpieli i rano trochę pozwolę jej pobiegać na goło, zanim ją ubiorę, dostaje wtedy wigoru, biega po całym mieszkaniu, tańczy i woła: jestem goła! jestem goła! Normalnie widać na jej twarzy taką radość :-D że pomimo tego, że się boję o zaziębienie (zwłaszcza po kąpieli), to nie potrafię jej odmówić tych kilku minut szczęścia ;-)
Emilka też tak ma :tak:
o 18:00 najczęściej się rozbiera i biega i woła że chce się myć ale po kąpieli jej na golasa nie puszczam choć jak zje kolacje i leży u nas w łóżku to sciąga spodnie i leży z gołym tyłkiem i tak najcześciej zasypia :tak:
z rana ściąga je z powrotem i biega aż ją znowu ubiorę a w dzień jak biega w samych rajstopkach to potrafi się kilka razy rozebrać
 
Emilka też tak ma :tak:
o 18:00 najczęściej się rozbiera i biega i woła że chce się myć ale po kąpieli jej na golasa nie puszczam choć jak zje kolacje i leży u nas w łóżku to sciąga spodnie i leży z gołym tyłkiem i tak najcześciej zasypia :tak:
z rana ściąga je z powrotem i biega aż ją znowu ubiorę a w dzień jak biega w samych rajstopkach to potrafi się kilka razy rozebrać
:-D:-D
 
Nie wiem, czy Wasze dzieciaczki też tak mają, ale Oliwka uwielbia być goła. Po kąpieli i rano trochę pozwolę jej pobiegać na goło, zanim ją ubiorę, dostaje wtedy wigoru, biega po całym mieszkaniu, tańczy i woła: jestem goła! jestem goła! Normalnie widać na jej twarzy taką radość :-D że pomimo tego, że się boję o zaziębienie (zwłaszcza po kąpieli), to nie potrafię jej odmówić tych kilku minut szczęścia ;-)

U nas dokładnie to samo, tylko ,ze Marta mowi: '"jestem golas":tak::-D
 
reklama
Nie wiem, czy Wasze dzieciaczki też tak mają, ale Oliwka uwielbia być goła. Po kąpieli i rano trochę pozwolę jej pobiegać na goło, zanim ją ubiorę, dostaje wtedy wigoru, biega po całym mieszkaniu, tańczy i woła: jestem goła! jestem goła! Normalnie widać na jej twarzy taką radość :-D że pomimo tego, że się boję o zaziębienie (zwłaszcza po kąpieli), to nie potrafię jej odmówić tych kilku minut szczęścia ;-)
u nas dokładnie to samo i tylko wtedy Szymek korzysta z nocnika inaczej o nim totalnie zapomina.
 
Do góry