reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wylezane cuda 2016

My wirusom mówimy stop :)
20170118_121549.jpg
Dawac tu focie Foczek :)
 

Załączniki

  • 20170118_121549.jpg
    20170118_121549.jpg
    288,1 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Slivka
U mnie to samo było pierwszy miesiąc mały płakał okropnie dzień i noc ciągle go brzuszek bolał prezyl się stekal nawet krople sab simplex mu nie pomogły.
Najpierw pił mleko bebiko potem nan potem okazało się że ma alergie pokarmowa i lekarz przepisał mu bebilon pepti odrazu ból brzucha przeszedł całkiem inne dziecko ale musieliśmy zmienić mleko na nutramigen że względu na wymioty
Nutramigen to już stałe mleko
Dziecko teraz śpi dzień i w nocy jest spokojne i nie musi brać żadnych kropli.
U ciebie nie musi być alergia ale może warto sprawdzić.
 
Nie mam na tym laptopie zdjęć :( ale przy okazji wstawię :) Padam dzisiaj :( dałam teraz pierwszy raz mojemu szkrabowi kasze manną do mleka.
Nafoczka wprowadziłaś już gluten?
 
Nie mam na tym laptopie zdjęć :( ale przy okazji wstawię :) Padam dzisiaj :( dałam teraz pierwszy raz mojemu szkrabowi kasze manną do mleka.
Nafoczka wprowadziłaś już gluten?
Tak bo gatawalam zupę ziemniaczana i podbijałam jogurtem naturalnym ale dałam łyżeczkę mąki. Czekamy na twojego szkraba :)

1484765358-aaaaaa.jpeg


Maja dzisiaj chyba zalapala przewroty na brzuch! Kilka razy sama z siebie sie przekrecila, zobaczymy czy jutro bedzie to kontynuowac... Moze po tych wczorajszych cwiczeniach na rehabilitacji zalapala.

n59y6iye227k1jnm.png
Ale łopatka :p super :) a dzieciaczki to czasem leniuszki i wymuszacze także ten tego będzie dobrze :)
 
Dordaw mój maluch ma podobne włosy :) zaraz się zaloguje na telefonie i pokaże Wam swojego szkraba, ale nie mam aktualnego zdjęcia na brzuszku. Muszę zrobić jak się obudzi. Teraz śpi a ja odpoczywam :) jak leżałam w ciąży to wkręciłam się w czytanie książek, które zostały napisane przez kobiety, które wyszły za mąż za arabów. Wczoraj w bibliotece wypożyczyłam kolejną i zamiast spać to pół nocy czytałam :) teraz też zamierzam :)
 
My we wtorek byłyśmy na szczepieniu! Emmi wazy 7610g :) szczepienie zniosła bardzo dzielnie, płakała praktycznie tylko w momencie podawania szczepionki! Ogólnie bardzo dobrze wszystko poszło choć mam wrażenie ze Trochę zaczęła ulewac, ma gazy i trochę nerwowo je, odnoszę wrażenie ze to moze być po szczepieniu na rotawirus bo za pierwszym razem było podobnie! Rozmawiałam z lekarzem na temat rozszerzania diety! Mogę juz jej zaczac wprowadzać warzywka, wszystkie rodzaje mięsa, jajko ... wiec po trzech latach widzę ze znowu sie wytyczne zmieniły! Lekarza zaznaczył ze to zalezy ode mnie bo to szóstego miesiąca nie ma takiej konieczności! Na pewno do szóstego miesiąca nie można podawać glutenu, a serków, jogurtów itp. do dziewiątego! Ogólnie mam sie wstrzymać na razie z kaszkami i mm ze względu na solidna wagę Małej [emoji3]
Ja widzę ze ona jest juz gotowa bo patrzy jak my coś jemy, rusza wtedy buzia i mlaszcze [emoji5] wiec jak sie uspokoi brzuszek bo szczepieniu to zaczynamy! Juz kupiłam pierwsza marchewkę, dynie i brokuł! Dzisiaj dałam jej do raczki chrupka kukurydzianego - taka duża pałkę, bardziej zeby zobaczyć czy bedzie zainteresowana i była i to bardzo, chrupek zaczął znikać w szybkim tempie [emoji5] stwierdziłam ze ona by sie nadawała na wprowadzanie nowych smaków metoda BLW, ale ja chyba nie dam rady ... [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
yvonne a ile ma już Emmi? To faktycznie super rośnie! Kurcze jest dużo opinii o żywieniu. Ja słyszałam, że mozna jogurty podawać od 7 msc.

My już codziennie jemy warzywko. Dzisiaj znalazłam słoiczek z kalarepą, a drugi z cukinią To są dwa nowe smaki, które będziemy próbować :) Od przyszłego tygodnia wprowadzę mięsko. Przyszły mi już kaszki i też od przyszłego tygodnia zacznę je podawać małemu.
 
Mi o cukinii mowila pediatra ale nie widzialam w sloiczkach. Ja jak na razie podalam dynie, brokul i teraz jakies 3 dni bedzie probowac marchewke. Pozniej zostanie jeszcze ziemniak i nie wiem co jeszcze dac z takich pojedynczych... :)
Moja na poczatku otwierala buzie a teraz srednio. Najgorzej bylo z brokulem, tak sie krzywila ze postanowilam jej tylko jednego dnia go podac. Sama jak sprobowalam to tez mi nie smakowal. Wygladalo to mniej wiecej tak :) :

1484862436-aaaaaa.jpeg


Hope ciekawy temat tych ksiazek. Ja mam teraz jakies reportaze na tapecie ale nie moge sie za nie zabrac. Codziennie obiecuje sobie ze pojde spac o 22... ;)

n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
Jaka mina :) U Nas była jeszcze śmieszniejsza jak Mikołaj próbował brokuła :)

Właśnie z pojedynczych warzyw to już chyba wszystko. Nie wiem jak to jest z burakiem.

Ciężka noc za Nami. Mikołaj od tygodnia nie robił kupy, zginam mu nóżki, więc ona pojawia się i chowa:( Dzisiaj budził się co godzinke, napinał i pojękiwał, w pieluszce pusto. Strasznie było mi go szkoda :( na innym forum dziewczyny poradziły mi suszone śliwki, rano dałam mu ale nic nie podziałało. Później pił jeszcze koperek. Teraz śpi już dwie godziny, odsypia noc. Ja zdrzemnęłam się godzinkę. Nie wiem jak mu pomóc:( Jeszcze myśle o tym syropie Lact.... Muszę dziś kupić.
 
Do góry