reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wylezane cuda 2016

Ja tez przystawiam cały czas a ilość pokarmu w dużej mierze zależy od ilości wypitego plynu. :);ja na nOC pije kubeczek 0,5l wiec starcza do rana. Mm daje ok 19tej. potem cycus na wyciszenie i usypiam w wozeczku
 
reklama
Ja czasami przystawiam zanim podam mm a czasami nie. Bardzo o to dbalam do niedawna aby dociagnac z karmieniem minimum do 6 mca a teraz juz troche wyluzowalam. Jak gdzies jestesmy lub na noc gdy wiem ze mam pusto podaje odrazu mm. A teraz w ciagu dnia Mai tez jest sie ciezko skupic na cycu bo bardziej interesuje ja moja twarz, faktura poduszki, swoje ucho, glowa etc. ale zawsze przed snem i po obudzeniu rano dostaje cyca wiec minimum 4 razy dziennie i ze 2 razy w nocy.

Dziewczyny a jaka kaszke podalyscie jako pierwsza? Czy macie jakies sposoby zeby zachecic maluchy do picia wody?

n59y6iye227k1jnm.png
 
Kiedy Wasze pociechy zaczęły siadać? Co prawda nie z pozycji leżącej ale mam do karmienia go na boku, a ten wypluwa cyc przekręca sie i siada a skubaniec ma 4miesiace i 2dni( a od 2dni tak robi). Co do kręcenia się na boki nie ma mowy,leniwy i ciężki.

Napisane na PMT3277_3G w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dordaw ja dałam kaszke jaglaną SunBaby, a póżniej pszeniczno-bananową Holle.

Mój zaczął ciągnąć jak skończył 4 msc, ale nie siada jeszcze sam żeby podeprzeć się rączkami.

Jak tam u Was plany na Walentynki, obchodzicie?
 
Hope;) zależy z kim.. z synkiem możemy poszaleć,bo tata do 22:30 w pracy. Potem romantyczne: musze coś zjeść,głodny jestem. Potem koncert synka przed snem i tak poleci.. ach chyba na pocieszenie sobie jakąś komedię romantyczną włącze..;)

Napisane na PMT3277_3G w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My w domu bylismy, planujemy jakies wyjscie na wieczor ale gdzies za 2 tyg. Kiedys raz poszlismy do kina na Walentynki i bylo bardzo tloczno a do tego caly cichy film ktos chrupal mi nad glowa nachosy i od tamtej pory wole chodzic jak jest mniej tloczno. Za te 2 tyg sprzedamy dziadkom Maje i pojdziemy na wystawe kosmiczna i do restauracji. :)

Poki co ciesza moje oko kwiatki:

1487140846-aaaaaa.jpeg


A Wy jak tam? :)

n59y6iye227k1jnm.png
 
Do góry