reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypadające włosy po porodzie

Kasiula89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Styczeń 2017
Postów
46
Dziewczyny co możecie polecić na wypadające włosy? Jestem dwa miesiące po porodzie, włosy wypadają mi garściami, każdego dnia zbieram mase włosów!!! Są na podłodze, płaszczu, ubraniach, na poduszce jak wstaje, dosłownie wszędzie!! Wanna zapychała sie już miliony razy :( Boje sie już używać szczotki :(
 
reklama
Mi też zaczęły jakis czas po porodzie wypadac któregoś dnia się przerazilam nie było widać że mi ubyło ale po myciu tyle zostawalo na szczotce i podczas suszenia ma podłodze że szok nic nie robiłam przeczekalam i już tak nie wypadają
Hormony:)
 
Wiele kobiet cierpi na wypadanie włosów po ciąży, więc można to uznać za normalność. Jednak potrzeba matką wynalazków, więc dlaczego sobie nie pomóc i nie wykorzystać współczesnych środków przyśpieszających wzrost włosów? :D

Osobiście używałam i w ramach przyszłych potrzeb, jeśli zajdzie taka potrzeba, będę używać szamponu oraz wcierki keep professional ;)

Nie dość, że włosy przestają wypadać, to w miejsce przerzedzonych wyrastają nowe :)
 
Wizyta u dermatologa... Mnie też włosy wypadały 10 lat temu tylko nie wiem czy wina porodu była czy inne czynniki. U mnie było brak mieszków włosowych i wypadające włosy. Lekarz zapisał mi lek do lykania na receptę który miał ukrwic skórę głowy i loxon 5%

Napisane na GT-N7100 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Biotebal mi bardzo pomógł,włosy wypadały strasznie.Teraz kończę brać drugie opakowanie i jest o niebo lepiej :-)
 
Do góry