reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla bejbusia

Ja juz chyba mam wybrany wózek implast driver 3xl lub 4 xl nawet w sklepie zapytałam kobietke z takim wózkiem jak jej sie sprawuje
i mówiła że ma go 6 m-cy i jest super wiec jestem przekonana do niego ale to dopiero w grudniu zacznę się rozglądać!
 
reklama
karolla jezeli moge cos polecic to wydaje mi sie ze 4xl na zime bedzie lepsszy a wozki sa naprawde super mialam okazje prowadzic taki wozek i jest bardzo zwrotny leciutki tylko mnie osobiscie nie podaobaja sie trojkolowce:)
wiadomo kazdy ma swoj gust:)
 
Ogladałam z męzem wczoraj foteliki do samochcodu - ceny zróznicowane. Mozna juz było znalezc od 75 i w zwyz. A wózki - dla mnie bardzo waznejest to zeby był lekki, bo mieszkamy na 2 pietrze - a na parterze nie ebde mogła go zostawiac bo poprostu nie posłuzy namza długo...A moze macie jakies fajne strony z wózkami dziewczyny??Mozecie mi cos podac to poszukam! Z góry dziękuje!
 
Dziobek ja wlasnie wybiorę chyba 4 kółka chociaz 3kołowce tez mi sie podobaja ale mam podjazd dla wózków i wiadomo łatwiej 4-kołowcem wjechać
no ale to kwestia jeszcze 3 miesięcy!!
Paulinko wejdź sobie na google i wpisz w wyszukiwarce wózki dziecięce jest pełno stronke fajnych
aha www.taniewozki.net tam są wózki o 100-200 zł tansze niż w innych sklapach !!
 
Jesli chodzi o wozki to ja wole 4 kolowe, raz mi sie zdarzylo prowadzic dluzszy czas 3 kolowy i jakos sobie nie radzilam, ale wiadomo to jest kwestia przyzwyczajenia.Mnie sie podobaja wozki Tako tylko one wszystkie za duzo waza, ale w mojim przypadku to moglbybyc bo mieszkam w domku i nie musialabym dzwigac, ahhh czas pokarze, jak znam zycie to kupie cos innego niz zamierzam ;D
 
karolla - masz u mnie duuuuuuzego buziaka za tą stronę!!! a mąż mi tu krzyczy ze nawet OGROMNEGO ;) bo to on juz bedzie wybierał wózek! Jeszcze raz dziękuję!!!
 
Jeśli chodzi o pieluchy tetrowe-to nigdy w życiu! Widzę jak znajomi zmieniają co 10 min!
A wózki trzykołowe jakoś mi nie podchodzą...ale zobaczy się później :)jak już będziemy wybierać.
 
reklama
Ja tez pójdę na łatwizne i tylko pampersy!! Tetrowe kupię ale do innych celów bo sie przydają przy dzidzi !!
 
Do góry