reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

Gdy byłam w Zakopanym moja mama buszowała po sklepach i kupiła przepiekne pomarańczowe body.

A w Zakopanym na wystawie zobaczyłam cudne body .Niestety sklep był zamkniety :-(. Ale na pocieszenie zrobiłam im zdiecie i bede ich szukała w Krakowie . Może uda mi sie je znaleść tylko w kolorze różowym :tak:

 
reklama
Właśnie wróciłam z zakupków :-) dzidziusiowych ;-) nic tak nie poprawia mi humoru.
Kupiłam na wyprzedaży w 5.10.15. pajacyki, body, bluzę z polarku i kombinezonik na jesień...
Mąż mnie wkońcu wyrzuci z domu :-)
 
dziewczyny śliczne te wasze ciuszki dzidziusiowe ;-)

Ja też mam już pierwsze zakupki dla Patryczka :tak:

biaebodyof2.jpg
body2kolorkiyk5.jpg



 
Body z Auchana po 4zl
191929.jpg
191930.jpg
191931.jpg
191932.jpg
191933.jpg
191934.jpg


Kombinezony po 20zl
191935.jpg


Skarpetki ala buciki cienkie sa choc wypchane wata i dlatego wygladaja na grube na zdjeciach po 6 zl
191936.jpg
191937.jpg
 
Aurelia - tak z tesco :-):tak::tak:

Iwonka - body superowe :tak::tak: i jaka cena przystępna ;-) buciczki prze kochane :-)

a ja jakoś nawet nie mam czasu wybrać się na zakupy dla syneczka :-( ale może w niedzielę wyciągnę męża do reala albo gdzieś na zakupy dla dzidziusia :-):-D

 
fajne zakupki!
Iwonko a ten kombinezon to jaki rozmiarek kupilas??
Bo ja wlasnie tak probuje ustrzelic jaki rozmiar na zime bedzie ok (grudzien-luty)...
 
reklama
Aurelia - tak z tesco :-):tak::tak:

No to nasze pierwsze zakupy robilam wlasnie w Tesco.. i przeceniali wtedy te bodiczki (pakowane po kilka sztuk - wysylalas fotki, takie białe) i mam ich w cholere! Chyba przesadziłam...
Ale byly pakowane po 7szt i kosztowały po przecenie 22zł za opakowanie.
Pakowane byly tez po 3 szt i taka paczuszka kosztowala 9zł.. Kupilam kilka paczek :sorry2: - na ramiaczkach, z krótkim rekawem, długim...
Teraz mam 22szt body rozmiar 56 :baffled:
Dlatego wszystko co kupuje to juz w wiekszym rozmiarze, bo przesadziłam....

Mam tez Tesco'we butki dla noworodka (biale i rozowe) oraz te rekawiczusie, które tez kupilas (tylko ja mam białe).
 
Do góry