reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
A i dzięki poolsztyńskiej nawigacji - catedrze kupiłam dziś małej kapciuszki
kapcie BEFADO 23 wiosna 2010 ZDROWA STOPA (1118392013) - Aukcje internetowe Allegro
[/url]

W którym Olsztyńskim sklepie kupiłaś te buciki? I od jakiego rozmiaru mają? Taniej w sklepie, czy przez internet (uwzględniając koszt przesłania)?

Tak się zastanawiam, jaki rozmiar nóżki będą miały nasze kruszynki na przyszłe wakacje. Chętnie bym kupiła sandałki na wyprzedaży. Tylko czy jest możliwe określenie rozmiaru?
 
Ostatnia edycja:
Buciki Befado mają w Bobasie, ale nie wszystkie modele i rozmiary, niestety. Catedra pisała, że są przy Realu jeszcze, ale tam nie dojechałam, za ciepło było :p
 
Izaa kupiłam w sklepie w budynku Realu. Obok jest jeszcze jakiś sklep ze wszystkim dla bobasów i tam też mają Befado tylko wybór skromniejszy.
Co do rozmiaru to kupiłyśmy 18, są numer większe niż stópka ale przecież tak ma być. Bałabym się kupić przez internet, bo w sklepie to sobie przymierzałyśmy i sprawdzałyśmy jak trzymają stópkę. Zapłaciłam 38 zł i jestem z nich bardzo zadowolona.
 
Ostatnia edycja:
Zapomniałam dodać, że w Bobasie ceny mają takie jak na stronie internetowej. Za moje zapłaciłam 28 zł ;-) A słyszałyście o takiej firmie Zetpol? też robią buciki dla maluchów, jakość jest całkiem ok, ceny w ogóle super, bo średnio 10 zł mniej niż Befado, tylko nie są tak kolorowe i ładne. Ale na pierwsze buciki się nadają. Sklep internetowy nie działa, próbowaliśmy zamówić, ale w obuwniczych można je dostać. Od rozmiaru 18.
 
Izaa kupiłam w sklepie w budynku Realu. Obok jest jeszcze jakiś sklep ze wszystkim dla bobasów i tam też mają Befado tylko wybór skromniejszy.
Co do rozmiaru to kupiłyśmy 18, są numer większe niż stópka ale przecież tak ma być. Bałabym się kupić przez internet, bo w sklepie to sobie przymierzałyśmy i sprawdzałyśmy jak trzymają stópkę. Zapłaciłam 38 zł i jestem z nich bardzo zadowolona.

Ja też boję się kupić przez internet. Podjadę do bobasa. Dlaczego buciki mają być o rozmiar większe?
 
reklama
Ja kupiłam ciut większe i nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo buciki obcierają jej stópkę.. I trzeba mierzyć-miałam do wyboru dwa modele Befado w rozmiarze 19 i jeden był pół cm większy, a to jednak sporo. Iza, tam w Gracji jest jeszcze jeden sklep obuwniczy, mają też trochę dziecięcych.
 
Do góry