reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

reklama
Witajcie drogie kolezanki!

zapraszam na swoje aukcje w dziale giełda:
https://www.babyboom.pl/forum/sprze...ynki-hustawka-ciuchy-zobacz-koneicznie-65145/

dla kolezanek z bb mam rabat NA WSZYTSKO 5%!!!! wystarczy,ze napiszecie do mnie na maila ze jestescie z bb a rabat zostanie doliczony przy koncowych zakupach!Juz wiele z Was było zadowolonych...na prosbe zainteresowanych moge dac namiary na te z Was,które juz u mnie kupowały...zachecam tez do obejrzenia moich komentarzy na allegro:)

zapraszam serdecznie,mam jeszcze kilka rzeczy do sprzedania!
 
Ann super ciuszki:) uwierz mi ,ze opatrzy Ci sie ten różowy:) ja na początku mówiłam ,ze Mari nie będzie miała nic różowego, a później praktycznie co drugi ciuszek w takim kolorze:p hahahah
 
Ann super ciuszki , słodkie )

wkleje dwa wózki które mnie interesują, nadal rozważam zakup jednego z nich ( nie bierzcie pod uwagę kolorów) 40ed404f7009bd90b65bc472a08197d2.jpgemmaljunga edge duo combi - ma wszystko co potrzebne,

oraz navington galeon

Galeon01.jpg ten niby bardzo podobny ale materiały z których jest wykonany takie sobie , no i ten kosz a raczej torba zamykana , nie przekonuje mnie, zawieszenie bardzo fajne

różnica cenowa jest spora .

co myślicie , bo już sama nie wiem
 

Załączniki

  • 40ed404f7009bd90b65bc472a08197d2.jpg
    40ed404f7009bd90b65bc472a08197d2.jpg
    45 KB · Wyświetleń: 19
  • Galeon01.jpg
    Galeon01.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 13
dzięki za komplementy zakupowe:) jak nie kupowac różowych, skoro nie ma w innym kolorze, a jak są, to z autkami itp.. nakupiłam cała reklamówkę,,,,zastanawiam sie ile właściwie mi potrzeba i jakich ciuszków....????

wózek nam znajomi pożyczają, nie mam pojęcia jak wybrać porządny wózek...ale gdybym miała kasę, na pewno bym zgłębiła temat:)
 
Siwiutka - my mamy emmaljungę. Dla mnie rewelacja - ale trochę ciężki. Bardzo jesteśmy z niego zadowoleni, aczkolwiek kupiliśmy używany - to jak już pisałam - trafił się nam praktycznie nieużywany :-) Na podróże postaramy się o inny.
 
Misia a jaki model, ja zachwyciłam się gondolą, że taka duża -spokojnie do marca nią pojeżdżę .

kumpela też ma ale inny model i nie mam realnego porównania, ogólnie też zachwala.
 
siwiutka, ja miałam emmaljungę i wytrzymała 3 dzieci i naprawdę wózek the best off tylko ciężki. Cały czas jest zresztą i będzie używana w teren, a do auta potrzebuję czegoś lżejszego. Emmaljunga ma super materiały wykończeniowe, świetnie się prowadzi, podbija, jest najlepszym wózkiem w trudnym terenie. I zawsze można ją sprzedać bez problemu.
 
reklama
Z tego co doczytałam, nasz jest smart duo combi - od edge chyba różni się tym, że nie ma funkcji kołyski w gondoli (po zdjęciu gondoli, mozna bujać na ziemi) - ale nie zależało nam na tym. I czegoś tam jeszcze nie ma. Jest bardzo ładnie wykończony z dbałością o każdy szczegół. Warto przejrzeć aukcje internetowe - nasz jest jeszcze na gwarancji, używana była tylko gondolka. Siedzisko było jeszcze z metkami oryginalnie zapakowane. Wygląda na to, że pojeździli kilka miesięcy. Widziałam kilka razy dobre wózki tej firmy na allegro. My mamy las za domem i drogi gruntowe, więc dla nas ten wózek mimo wagi ok.
 
Do góry