reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

a bo wyglądały juz na takie większe tak na oko z 68 rozmiar ... ale tak to ja sie właśnie znam haha nic juz nie pamietam :-D
 
reklama
masala zaszalałaś kobieto :-)
Chociaz ja nie lepsza bo u tesciowej mam 3 worki i teraz tylko jak poznam płeć to będę wybierac
 
ja tez zaczne jak poznam plec:-)
tylko ze ja tak zdystansem bo mam pelno workow po mlodym..niewiem co tam mam....
a niechce przesadzac:-)
 
Bo wiesz co Lor one wygladaja na duze te swetry zwlaszcza ten na pierwszym planie jest sporo wiekszy od tamtych dwoch a niby firma ta sama i rozmiar.

Ja sie ciesze, ze nie mam nic po Mlodej od nowa moge cala wyprawke skompletowac, oczywiscie tym razem bez bzdur ktore niby niezbedne przy maluszku:pP
 
ja mam upatrzony kocyk, ale czekam na wtorkowe potwierdzenie płci żebym wiedziała jaki kolor brać :-p

dziewczyny czy możecie mi polecić jakiś dobry stanik z porządnej bawełny ale nie usztywniany?
 
Ostatnia edycja:
cytryna - kurcze nie wiem dokładnie o jaki stanik chodzi, ale te które ciążowe oglądałam w H&M wyglądały jak namioty :rofl2: ale ja nigdy szukać nie umiem to może jak są jakieś ładne to nawet nie widziałam :-p

karuzelka jest suuuuuper no i już taki konkretny zakup :-) sama ta zawieszka z czarnymi kółkami musi być mega hiponotyzująca :-D
 
reklama
he he moze i jak namioty wygladaja, ale moj biust tez tak wyglada, w pierwszej ciazy az tak sie nie zmienil! bo normalnie to nosze 75B a teraz... szkoda gadac... strona HM aktualnie nie dziala wiec nie pokaze...
 
Do góry