reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

ja tez normalnie nosze 75 B, teraz ewidentnie sie powiększyły to może tak na C, ale żeby do razu na wielkość namiotu to chyba nie :-D
 
reklama
U mnie ciazowe sie nie sprawdzily z Mloda. Mialam wrazenie, ze nie trzymaja piersi, a one z kazdym dniem wygladaly gorzej. Uzywalysmy normalnych usztywnianych i po prostu odchylalam miseczke...i tak poltora roku. Nie narzekam jednak na stan piersi po tak dlugim karmieniu. A moja przyjaciolka karmila tak samo dlugo tyle, ze w bawelnianych z Mothercare i ma tragedie... nie wiem czy to faktycznie od stanika zalezy ale ja juz chyba nie zaryzykuje. Chyba, ze jakas rewelacje do karmienia usztywniana dorwe.
 
Nie sadze ze od stanika... ja karmilam w bawelnianych z emma jane I obwislego biustu nie mam :) ale chyba mam elastyczna skore bo rozstepow tez nie mialam - ani jednego :) az sie polozna dziwila ze taki wielki brzuch I nic ;)
 
marzenka - wszystko zalazy do tego na jaki teren ma być wózek. Z tych zaproponowanych wybrałabym jedo, pozostałe odpadają bo nie wlazły by do auta. Mysle że chyba nawet na tylne siedzenia bym nie wcisnela, a do bagażnika bym nawet nie próbowała.
 
My będziemy mieli wózek firmy Teutonia, wiem tyle, że jest 3 kołowy (pompowane koła) i bodajże zielono- granatowy w krateczkę :) muszę go w końcu obejrzeć bo czeka szczelnie zapakowany na strychu :)
 
lori dlatego bardziej mysle nad jedo....tym bardziej po tym jak bylam w smyku to zdziwilam sie ze ma taka duza gondole a mi zalezy na tym i dzidzia pozniej moze siedziec i zwiedzac swiat;-)
mi zalezy na duzych kolach bo z mlodym mialam male i sie niezle zesmy wkurzali na sniegu..dlatego nigdy wiecej
.
ja nie mam jakis duzych oczekiwan co do wozka..bo jezdzic duzo napewno nie bedziemy jesli chodzi o gondole bo jesien to taki czas ze maz bedzie napewno na wyjazdach..a na wiosne to pewnie juz spacerowka bedzie;-)wiec sie nie przejmuje zbytnio autem.
u mnie glownie chodniki kroluja moze czasem las takze mysle ze ten jedo sprosta zadaniom:-)
 
marzenka fajny ten wózek, no ja też musze mieć pompowane koła ... i tak jak ty myslę że na wiosne to juz spacerówka...
 
reklama
Do góry