reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

reklama
monia - wiesz jak ja sie napaliłam na ta promocje, pojechałam specjalne do sklepu i dupa. Wszystko przebrane, po kilka sztuk zostało i nic nie kupiłam :-( ... przez neta nie chcialam bo ta marka ma to do siebie że mozna trafić super albo do bani i trzeba macać.
 
ja dla małej mam 2 zmiany pościeli feretti razem z ochraniaczami i jestem zadowolona sa super jakościowo po praniu nie tracą koloru są jak nowe
 
annaoj - ja tez lubie z H&M zwłaszcza dla starszych dzieci, bluzeczki takie mięciutkie mają, ale wkurza mnie że kilka prań i dziurki się robią.
:szok:
Mnie się czasem zdarzyło, że kolorek się szybko sprał, jak na H&M, ale dziurki w ich rzeczach jeszcze mi się nie zdarzyło. Tak mi się czasami z primarkowymi działo.

O pościeli kompletnie zapomniałam, będę musiała też coś nabyć.
 
annaoj - a widzisz ja na kolor to nie narzekam :-p:-p:-p ... jutro wrzuce zdjecie o jakie dziurki mi chodzi bo ostatnio tak trzy bluzki załatwiłam i sie tego nawet zszywać nie opłaca bo za dużo tych dziurek :confused2:
 
dziewczyny czy używałyście rogali do karmienia? ... ja przy Matim nie mialam, ale teraz na pewno zakupie. Możecie mi podpowiedziec na co zwrócić uwagę. Może sprawdziła wam sie jakaś konkretna firma?
zastanawia mnie jeszcze kwestia czyszczenia? idzie to jakos wyprać?
 
reklama
lori mialam i u nas sie nie sprawdzil... Mloda mi wpadala miedzy mnie a rogala;/ Za to super robil jako podpora plecow w lozku w nocy:pPP I moj mial zdejmowany pokrowiec, wiec mozna bylo wyprac
 
Do góry