reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

Lori-ja zakupiłam ale praktycznie nie używałam jakoś nie służył nam w karmieniu.Miałam taki ze ściąganą powłoczką na zamek fajnie schowany.Potem się przydał jak mała zaczynała siadać miała przed sobą z każdej strony miękką stabilną podpurkę
 
reklama
a jaka miałyście metodę karmienia? bardziej na siedząco czy leżąco? ... bo nam na leżąco to nie szło, a od trzymania jego ciężkiej dupiny ręce mnie bolały, podkładałam jaśka, ale żaden mi dobrze nie pasował.
 
U mnie się rogal sprawdził ;) gdy już nie potrzebowałam do karmienia to właśnie jako osłona przed upadkiem gdy mała zaczynała siedzieć. Super sprawa, tylko ja nie kupowałam bo każda rodząca dostała w szpitalu i mogła sobie wybrać kolor. I też właśnie ze ściąganym pokrowcem. I tak jak masala w dzień na siedząco karmiłam a w nocy na leżąco. :-)
 
Oj z karmieniem to u nas początkowo były problemy tj. z prawą piersią - strasznie ciężko mi było go przystawić - dawałam radę tylko spod pachy (i to właśnie w tej piersi miałam zastoje pokarmu) . Z lewą nie miałam problemu: na leżąco, na siedząco, jak tylko chciałam - potem się i prawa pierś jakoś wyklarowała i też dawaliśmy radę w każdej pozycji.

Szukam dla Adaśka pościeli w samochody - nie te disneyowskie, ale jakieś inne, na kołdrę o długości 135-140cm - nie spodziewałam się, że tak ciężko będzie znaleźć - wszędzie tylko pastelowe misie itp we wszelkich odmianach - gdybyście trafiły na coś takiego dajcie znać proszę :-)
 
Babka mi odpisala "cena zalezy od wielkosci
rozmiar 80/120 to koszt 169zl
100/200cm to koszt 249zl
narzuta na łóżko małzenskie 299-399zl"
 
DSCI0149.jpgDSCI0150.jpgDSCI0151.jpgDSCI0152.jpgto moje dzisiejsze lumpowe zakupy :-)
 

Załączniki

  • DSCI0149.jpg
    DSCI0149.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 33
  • DSCI0150.jpg
    DSCI0150.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCI0151.jpg
    DSCI0151.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 26
  • DSCI0152.jpg
    DSCI0152.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Do góry