reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

Tak uzywalam i bylam zadowolona... wczesniej uzywalam recznego TT i tez szlo na poczatku niezle jak bylo sporo pokarmu, ale po jakims pol roku nie dawalam juz recznym rady, a tym ladnie szlo.
 
reklama
A jaka gondola jest do tego wózka? Standardowa Bugaboo? Szkoda, że one są tak niskie... Idealne wózki, zwrotne, leciutkie, ale jak mam się schylić do niego to mi ciemno przed oczami...

On się w zasadzie niczym nie różni od Cameleona poza oczywiście podwoziem, które jest terenowe. Ma też ulepszoną budkę i inne drobiazgi. Ale generalnie gondola i spacerówka są niemal identyczne jak w klasycznej wersji. Więc jeśli nie możesz się pochylać to odpada :/ Może spróbuj Stokke - on jest bardzo wysoki! http://4kids.com.pl/produkt/opis/11790/_stokke_xplory_gondolafotelik_gratis_dark_navy
Moi znajomi go mieli i bardzo byli zadowoleni.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny - ale Wy macie wiedzę! Śledzę to co piszecie i na pewno będę z niej korzystać w wakacje jak będę już konkretnie się rozglądać i kupować wszelakie akcesoria!
 
marzenka-ja mam avent elektryczny on ma dodatkową funkcję że można na ręczny przełączyć.Zapamiętuje częstotliwość"dojenia"Poczytaj opinie na necie bo wiadomo każdy będzie chwalił swoje:-)
 
Annie- myślę o Stokke, ale bardziej o modelu Crusi , jeszcze ten kolor mi się strrrrasznie podoba :-) Bugaboo Bee kocham od zawsze, ale mam maclarena jako spacerówkę, no chyba, że uskutecznię mega wyprzedaż i kupię sobie bee :-p Ostatnio wpadł mi w oko Quinny Moodd z białym stelażem, ale jest mega ciężki jak dla mnie. Stokke Xplory brałabym w przypadku przeprowadzki tu :)

Laktator- miałam Medela Mini Electric, był super, w miarę cichy i dobre ssanie;-) Ale te butelczyny to musiałam sobie dokupić bo po minucie była pełna:p A żeby sobie w cycku poluzować to musiałam ze 2 odciągnąć....
 
Ja na poczatku mialam elektryczny TT - nie lecialo nic. Potem pozyczony z poradni laktacyjnej - lecialo duuuuzo :) a potam medele mini electric I byla ok. Z tego co pamietam co dziewczyny na pazdzierniku 2011 pisaly to duzo zalezy od osoby, niektorym litry lecialy przy najtanszym recznym, innym prawie nic przy drogich elektrycznych laktatorach.
 
dziewczyny, dzisiaj widziałam się z koleżanką, też Moniką, która ma termin na kwiecień i obczaiłam jej wózek. kupili wózek firmy Tutek. powiem Wam, że fajny. ja jedynie nadal będę obstawać za koszem metalowym na zakupy. ale jako tako wózek gitara! miała któraś z Was doczynienia?
 
ja chyba sie zdecyduje na ten medeli i zobaczymy :-p

Annie - śmieszne gatki hihi :-)


monia - ja nie mialam z nim doczynienia, ale wczoraj pojechalam sobie jeszcze do większego sklepu z wózkami i babka polecała ten tutek, nie oglądałam go zbytnio bo mi wizualnie średnio odpowiadał, ale to juz tylko rzecz gustu.



wczoraj wpadł mi w oko wózek jane, ale on ma kubełkowe siedzenie. Strasznie szkoda :( dużo wózków mi przez ten rodzaj siedzenia odpada. No ale skoro to jest niby takie niezdrowe to dla czego takie siedzenia projektują? ... ja tego nie kapuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
monia ja nie nawidze koszy metalowych jak mnie one draznia!!!!!
pokazalm mezowi jedo 4fyn ale maz stwierdzil ze nie wiec jak juz to jedo bartanina;-)
 
Do góry