reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - wózki i foteliki

reklama
Paulina_Austria wiesz że też przeglądałam te modele...boje się tylko jednego że ten materiał jest taki masywny i że będzie w lato w środku wózka sauna...na uch stronie jest oczywiście napisane że nie i że odbija słońce...szkoda że nikt ż kręgu moich znajomych nie miał tego modelu, wtedy informację otrzymujesz pełne...no ale też mi się bardzo podobają

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Powiem Ci, że nigdy nie czytałam o tym czy innym wózku z podobnego materialu aby ktokolwiek miał z tym problem, wiec zakładam, że raczej on nie występuje :)

Przy Anexach z tego co wyczytałam był problem ze stelażem. Dużo klientów chyba w 2016r oddawalo te wózki do serwisu. Krąży informacja, ze firma rozwiązała te usterkę, ale nie wiem czy jest to prawda.

Mi się podoba kolor Marble i na 99% zdecydujemy się na niego. Akurat kolorystyka Crossa jest bardzo uboga. Wcześniej podobal mi się ten taki karmelowy, ale w spacerowce polaczenie brązu i czarnego wygląda średnio. Do tego jeśli informacje o stelażu są prawdziwe to ten brązowy byl produkowany z tego co wiem w 2016 i chciałbym uniknąć problemu.
 
Dziewczyny to bedzie mega trudny wybor. Gdzies ktos mowil zeby patrzec na spacerowki jak jest zamontowana ta belka co ma ja dziecko z przodu (nie wiem jak to sie nazywa) bo niektore wozki maja bardzo odsuniete i lepiej jak przy ciele jest
 
też bardzo podobają mi się te wózki, anex cross w korze niebieskim (sapphire) skradł moje serce, mam termin na grudzień więc nie wiele czasu mi zostało, czytałam o ramach wiem że od czerwca 2017 są już nowe poprawione, ale to jest mój faworyt jest prześliczny
 
też bardzo podobają mi się te wózki, anex cross w korze niebieskim (sapphire) skradł moje serce, mam termin na grudzień więc nie wiele czasu mi zostało, czytałam o ramach wiem że od czerwca 2017 są już nowe poprawione, ale to jest mój faworyt jest prześliczny

Będę dzwonić dzisiaj do jednego ze sklepów, żeby zasięgnąć trochę więcej informacji o tych stelażach. Chce kupić przez internet i mieć pewność, że wozek przyjdzie juz z nową rama. W internecie są dostępne zdjęcia na których widać różnicę między starym a nowym stelazem.
Mój faworyt to jasnoszary Marble :)
 
Będę dzwonić dzisiaj do jednego ze sklepów, żeby zasięgnąć trochę więcej informacji o tych stelażach. Chce kupić przez internet i mieć pewność, że wozek przyjdzie juz z nową rama. W internecie są dostępne zdjęcia na których widać różnicę między starym a nowym stelazem.
Mój faworyt to jasnoszary Marble :)

To Paulina daj znać czego się dowiedziałaś.
Ja i tak pewnie po roku lub półtora przejdę na jakąś lżejszą spacerówkę. Ostatnio miałam parasolkę Pierre Cardin i gorąco polecam. Rewelka.
 
Dostałam informacje, ze juz od jakiegoś czasu wszystkie wózki przychodzą z nowym stelazem. Jak jest naprawdę okaże się pewnie po dostarczeniu przez kuriera.

Na Facebook jest taka grupa Anex Sport Cross. Wstawianie są zdjęcia, dodawane rady odnosnie konserwacji czy czyszczenia. To właśnie tam znalazłam te zdjęcia z porownaniem nowego i starego stelaża.
 
reklama
Ja robie print screeny jak przeglam w necie i zapisuje wsztstkie w jeden folder. Na razie moj nr1:
1508152483-aaaaaa.png


Pewno mi sie jeszcze zmieni ale w tym stylu szukam
 
Do góry