reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - wózki i foteliki

reklama
też oglądałam camarello carera ale w porównaniu z anexem cross jest większy i cięższy a ja nie chcę szarpać się z wózkiem ma być zgrabny i dobrze się prowadzić, a i cieszyć wyglądem moje oko ;)
 
Nic nie słyszałam o tym Camarello. Mi od początku Anex wpadł w oko, jakiś taki jest elegancki, zgrabny. Szukam dużo, ale ciągle do niego wracam.
 
Ja juz się nawet za żadnym innym nie rozglądam :p
W sumie jeszcze zanim zaszlam w ciaze wiedziałam, ze w razie co, chce ten konkretny i tak mi zostało :)
 
Ja miałam Britax agila- nadaje się świetnie do miasta, na utwardzone drogi, bardzo lekki i łatwy do przewożenia- akurat tego bardzo potrzebowałam. Można wmontowac w niego też fotelik samochodowy tej samej firmy- wiec super jak trzeba było do sklepu wyskoczyć a dzidzia zasnęła w aucie.
Niestety po piachu, miękkim sniegu-zwłaszcza takim rozmarzajacym radzi sobie słabo.
Wersja która miałam teraz jest trochę poprawiona i widziałam ze są amortyzatory- u mnie nie było, denerwowało mnie twarde zawieszenie ale dzieciaki były zadowolone z trzachania :-D
 
Mi się anexy nie podobają. Przypominają mi bebetto i inne tego typu. Ale mają fajne kolory.
Przechodziłam już przez różne wózki od Graco podwójnego przez X-landera, quinny, mutsy itd.
Z tej okazji właśnie nie mam pojęcia co chce tym razem ;)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry