reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - wózki i foteliki

Paulina_Austria

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Sierpień 2017
Postów
1 531
Myślę, że dobrze byłoby rozdzielić temat wyprawki na osobne, mniejsze wątki.

Jakie polecacie wózki i foteliki? Macie już coś upatrzone? Jakie kryteria są dla Was ważne ? Może któraś z mam podpowie, co się u niej do tej pory sprawdziło :)?
 
reklama
O.. to się na pewno przyda! Ja nie mam doświadczenia to poczekam na innych. Wiem, że potrzebuje coś lekkiego i zwinnego i żeby dało radę na spacerach bo jakoś sadełko trzeba będzie zrzucić :hmm:
 
My mielismy dla synka tutek grander lift. Teraz mam problrm czy go zostawic i dokupic dostawke dla starszaka czy podwojny wózek spacerowka+gondola

 
O ja tak jak CrazyCatLady nie mam pojęcia bo jeszcze nic tak na serio nie szukałam,ale jak się wkrece w temat wózka i przeczytam opinie i coś konkretnego znajdę to ż pewnością dam znać.. .Ale wymagania co do wózka to mam[emoji6][emoji4]ż tego względu że u mnie rejony pagorkowate i całą miasto gora/dół to musi być w miarę lekki , zwinny, i wytrzymały.. .Ale to raczej większość z nad będzie miała podobne kryteria...licze też na mamy ż doswiadczeniem

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też wybieram Anex ale wersję Sport. Moja kumpela miała ten wózek i bardzo zadowolona z niego była. W dodatku ten wózek nie jest bardzo ciężki, a to dla mnie duży plus, bo na 2 piętrze mieszkam.
Poprzedni wózek jaki miałam stanowczo odradzam. Nie chodzi tu o firmę, ale o gabarty, to był taki koń bez osobnej gondoli. Po złożeniu wielki i ciężki diabelnie.
 
Gina86
Jaki kolor się Wam podoba :)?

Ja na gabaryty i wage akurat nie musze patrzeć bo teraz mieszkam na parterze a zanim maluch się urodzi najprawdopodobniej będziemy juz w domu, wiec całkowicie odpadnie nam noszenie wózka. Na tej wsi gdzie się wyprowadzamy transport publiczny jest ograniczony, wiec posiadanie samochodu to konieczność (odpada wnoszenie wózka do autobusu)
Jedyna droga bez asfaltu to nasza (jeszcze) jakieś 150m, wiec w sumie mogę wybierać wozek jak do miasta.
 
Mnie się podoba biało-szary albo biało-granatowy. I taki z jasnym różem. Zobaczymy co wypatrzę, bo tak jak wcześniej pisałam kupię używany. Wcześniej miałam nowy i był wielki problem żeby go sprzedać i skończyło się na tym, że oddaliśmy go ludziom za 50 zł, którym wózek ukradli. Ja mieszkam też na wsi, ale u nas same polbruki i utwardzone drogi. Także będę miała gdzie tym wózkiem śmigać.
A Tobie Paulina co się kolorystycznie podoba???
 
Paulina_Austria wiesz że też przeglądałam te modele...boje się tylko jednego że ten materiał jest taki masywny i że będzie w lato w środku wózka sauna...na uch stronie jest oczywiście napisane że nie i że odbija słońce...szkoda że nikt ż kręgu moich znajomych nie miał tego modelu, wtedy informację otrzymujesz pełne...no ale też mi się bardzo podobają

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paulina_Austria wiesz że też przeglądałam te modele...boje się tylko jednego że ten materiał jest taki masywny i że będzie w lato w środku wózka sauna...na uch stronie jest oczywiście napisane że nie i że odbija słońce...szkoda że nikt ż kręgu moich znajomych nie miał tego modelu, wtedy informację otrzymujesz pełne...no ale też mi się bardzo podobają

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli chodzi o saunę w wózku to tak nie jest. Moja kumpela woziła w nim dziecko od marca prawie rok w gondoli i nie słyszałam żeby narzekała kiedykolwiek, że maluch jest przegrzany.
 
Do góry