reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

reklama
Właśnie widziałam tez te płozy. Tylko sie zastanawiałam czy do łóżeczka z szuflada tez one bedą służyły, ale jak widać na zdjęciu od Oli to tak:)
 
A chyba ten zestaw zamówię Link do: ZESTAW RADEK VII KLUPŚ ŁÓŻECZKO Z SZUFLADĄ NOWOŚĆ
Tylko moje łóżeczko Klupś po Julci nie nadawało się dla drugiego dziecka.

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
1480707059431.jpg
jednak zmiana planów na ten model komody i łóżeczka, bo mąż stwierdził, że tamte gwiazdki zbyt jednoznacznie mu się kojarzą... Ahhh faceci!

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 

Załączniki

  • 1480707059431.jpg
    1480707059431.jpg
    6 KB · Wyświetleń: 246
Wrocilam z pepco :D nie mialam nic kupowac ale ... ALE jesli za czapeczke i pajacyka w sumie moglam wydac tylko 16zl to jak mialam nie kupic?! :D a czapeczke specjalnie wzielam szara nie rozowa by za slodko nie bylo tylko dorobie jej mała kokardke :D
20161203_145937.jpg
 

Załączniki

  • 20161203_145937.jpg
    20161203_145937.jpg
    683,8 KB · Wyświetleń: 237
Wrocilam z pepco :D nie mialam nic kupowac ale ... ALE jesli za czapeczke i pajacyka w sumie moglam wydac tylko 16zl to jak mialam nie kupic?! :D a czapeczke specjalnie wzielam szara nie rozowa by za slodko nie bylo tylko dorobie jej mała kokardke :D
Zobacz załącznik 786020
No i super ;) nie ma co takiego rozowego cukiereczka robic ;)
Popieram:d
Dziewuszki a słyszałyście coś o wózkach Kunert? bo mi się jeden spodobał :d
 
reklama
Paulyna a jaka wysoka ta komoda? Bo jak sie uda i wyniesiemy sie to moze jakas kupie komode i dokupie do tego przewijak

f2w3d5qp9wivu3fb.png
 
Do góry