reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Potrzebuję Waszej pomocy.
Ile byście dały za używane:
- torba ciuszków
- kołdra + wypełnienie + ochraniacze na szczebelki
- ręcznik
- rożek
- bujaczek
- mata edukacyjna
- podgrzewacz do butelek

bo od koleżanki mam odkupić i powiedziała, żebym dała jej ile uważam a ja nie mam pojęcia ;P
Wszystko zależy jaki jest stan tych rzeczy i czy to jakieś firmowe były czy nie. Ciężko określić.

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
reklama
A macie już jakąś ekipę do remontu? Jak macie to na pewno zdążycie :) My 3 miesiące bez kuchni mieszkaliśmy hehe to były czasy :D jest co wspominać, łazienka najważniejsza :D a kuchnia prowizoryczna u nas wtedy była, indukcja przenośna jeden palniczek, lodówka z odzysku hihi, a teraz już ładnie <3
 
A macie już jakąś ekipę do remontu? Jak macie to na pewno zdążycie :) My 3 miesiące bez kuchni mieszkaliśmy hehe to były czasy :D jest co wspominać, łazienka najważniejsza :D a kuchnia prowizoryczna u nas wtedy była, indukcja przenośna jeden palniczek, lodówka z odzysku hihi, a teraz już ładnie <3
Kogoś tam mamy tylko ze teraz ten okres swiateczny i oni tez inną robotę mają :p
U nas po godzinach po znajomości.
 
reklama
Do góry