reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Kania78

...
Dołączył(a)
28 Luty 2011
Postów
8 199
Zakładam ten wątek z myślą o przyszłych zakupach dla naszych Maluszków, można wklejać zdjęcia, linki, polecać produkty lub nie polecać. Jeśli uważacie że coś warto mieć lub nie warto kupować bo się nie przydaje to czekamy na opinie. Chwalcie się również tym co już macie zakupione :-)
 
reklama
Ja mam już 4 butelki, smoczek, dużo próbek dla malucha :-D dostałam to na targach dzieciowych :)
Macie już na oku jakieś wózki? Ja chcę kupić Emmaljungę gondolę - jest wyjątkowo duża, wygodnie się prowadzi, jest klasycznym wóziem :) nie lubię wózków "wielofunkcyjnych" :baffled:
Rozglądam się jeszcze za łóżkiem piętrowym, łóżeczkiem, wyprawką dla malucha - może coś mi skapnie od kuzynek, bo w tym roku dwie urodziły :-)
A jak tam u Was?:)
 
Ja mam wyprawkę praktycznie gotową, parę drobiazgów jeszcze muszę dokupić, ale na razie o tym nie myślę bo dla mnie o wiele wiele na to za wcześnie, no a jak będzie chłopak to większość ciuszków do wymiany, bo po córeczce wszystko praktycznie różowe mało neutralnych kolorów, bo zaczęłam kupować jak już poznałam płeć. Mam też gotowy pokoik dziecięcy, który jak będzie chłopak to trzeba będzie tylko przemalować, bo poprzednim razem szykowaliśmy dla córeńki wszystko. Wózek tylko muszę kupić, bo mieliśmy kupować w sobotę, ale w czwartek już urodziłam i nie zdążyliśmy.
 
Marcia92 też zamierzam łóżko piętrowe kupić albo jakieś podwójne, poza tym wózek mam po córcie fimy Prampol, zadowolona jestem z niego bardzo bo jest lekki w miarę :-) Ciuchów mam tyle, że prędzej szafę kupię niż kolejny zestaw ubrać od 56 w zwyż, no oczywiście wyprawkę do szpitala dla maluszka i dla siebie muszę skompletować :-)
 
Ja niestety wszystkie maleńkie ubranka wydałam.... A w pokoju planuję postawić tylko górę łóżka piętrowego, zrobić z niego taką antresolę, a u dołu dać łóżeczko maleństwa. Potem zamontuje już całe, duże łóżko :)
Pokoik dziecięcy mam mały, więc jakoś trzeba sobie radzić :-D
 
A w pokoju planuję postawić tylko górę łóżka piętrowego, zrobić z niego taką antresolę, a u dołu dać łóżeczko maleństwa. Potem zamontuje już całe, duże łóżko :)
Pokoik dziecięcy mam mały, więc jakoś trzeba sobie radzić :-D
Probuję sobie to jakoś wyobrazić ale nie mogę dlatego będę czekała na podpowiedź fotograficzną jak już będziesz miała to gotowe :-) A co do ubranek to ja też siostrze wszystko co maleńkie podarowałam ale myślę że wróci do mnie :-)
 
Ja mam dużo ciuszków dla dziewczynki, ale teraz będę dostawać rzeczy dla chłopca od siostry. :) Jakie używacie kosmetyki dla dzieci albo jakich będziecie używać?
 
ja ciuszki powydawałam - u mnie to jednak spora różnica od Adama... więc kupowanie ciuszków mnie czeka - ale to mam nadzieję się załapać na styczniowe wyprzedaże w Mothercare i Tesco np....
chcę kupić wózek - a właściwie stelaż Mutsy Transporter - jest leciutki i zmieści mi się do bagaznika, bo będę miała trochę jeżdżenia z maleństwem po starszych, zwłaszcza, ze Maja juz do szkoły w tym roku, a Adam jeszcze w przedszkolu.... wpina sie tylko do niego fotelik samochodowy i git... resztę wózków mam po starszych - dużą gondole Inglesine i spacerówke PegPerego...
łożeczko jest trochę zdezelowane, bo mój syn jest bardzo energiczny, więc nie wiem... na razie i tak będzie stało u nas w sypialni, a potem młode sie przeprowadzi do dzieciaków, chyba, ze zrobimy jakiś inny manewr....
ja szczerze mówiąc nie lubię takich typowych piętrowych łózek dla maluchów... jak patrzę na pomysłowość moich dzieci w wymyślaniu dziwnych zabaw to już się boję, które by pierwsze leciało z góry... raczej bym myślała o takim podwójnym ale z wysuwaną dolną szufladą....
Marcia - ja tez wole tradycyjna gondolę... ale przy marcowym dziecku to chyba aż tak nie jest potrzebna - bo jak dziecko będzie mialo ze 3 miesiące to już będzie cieplutko i nie trzeba będzie tych wszystkich śpiworków i kombinezonów do środka pchać ;) a chyba emmaljungi i tak nie kupisz bez spacerówki w zestawie, co??
 
reklama
Do góry