reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysoka beta a na usg nic nie widac

Dołączył(a)
5 Listopad 2018
Postów
6
Czesc:)

Zaczelam wlasnie 6 tydzien ciazy. Bylam na usg, lekarka nie zauwazyla nic, ani w macicy ani w jajowodach. Potem odebralam wyniki bety..4,000. Czy to mozliwe zeby przy tak wysokiej becie nie bylo widac nawet pecherzyka?! Dodam, ze beta rosnie dobrze, wczesniej tez ja badalam.
 
reklama
Dużo tez zalezy od sprzętu, na forum mnóstwo jest historii, gdzie nie bylo pęcherzyka, nie bylo, a potem od razu pojawił sie pęcherzyk i zarodek ;) 6tc to jeszcze wcześnie, spokojnie, kiedy masz następną wizytę? Może to jednak młodsza ciąża?
 
Wizyte mam za dwa tygodnie.
Owulacje wyliczalam na podstawie temperatury i testow, wiec mysle, ze jest w miare pewna. Plus minus 1, 2dni moze.
Moze rzeczywiscie ma jakis stary sprzet.. bo ttyle sie historii nasluchalam, ze przy malych betach bylo juz cos widac a ja mam 4 tysiaki i nic. Stwierdzila, ze bedzie mozna cos zobaczyc jak echo serca bedzie wyczuwalne. Cos w ten desen powiedziala.. ehh
 
Nie przejmuj się. Idź do innego lekarza za dzień - dwa.

I nie zamartwiaj się :)
 
Ostatnia edycja:
Przy becie 4000 powinno juz na bank widać pęcherzyk. Idź do innego lekarza z dobrym sprzętem nawet jutro i nie czekaj tyle czasu.
 
Umowilam sie na czwartek… na szczescie mozna online termin znalezc u niektorych :)

Na szczecie lekarka nie znalazla nic ani w macicy ani w jajowodach.. chyba rzeczywiscie ma kiepski sprzet.
 
Do góry