reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WZROST I WAGA STYCZNIOWYCH BOBASOW;-))

reklama
Kanoot, Sebek pobił wagowo Milcie, ważony 31 pazdziernika i bylo 10500,teraz to pewnie juz ok 11 a dlugosc-to tylko po ciuszkach powiem bo tak to wszyscy inaczej mierza , ubranka 86 nosi
 
Aleks nam troszke spadl z wagi ostatnio wazyl 9,400 a teraz 8,700 niewiem czy mam sie martwic :(
ale lekarza po niedizeli warto odwiedzic :(
 
dzioobek może aleksik ma bakterie w moczu ?:-(
Mój synek też ostatnio schudł i nie miał apetytu , zrobiliśmy badanie ogólne moczu oraz posiew moczu i wyszło, że ma bakterie coli .
Dostał furaginum i wit.c oraz skierowanie na usg brzuszka i do poradni nefrologicznej.
 
reklama
Anusiu Zuzia nie jest wcale taka mała ,mój synek waży 7,5 kg i tez ma 9,5 miesiąca.Ale z takich maluszków wyrastają duże dziewuchy i chłopy;-) :tak:
 
Do góry