reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z DUSZY BLONDYNKA - czyli co głupiego my zrobiliśmy (również dla tatusiów)

reklama
opowiesc ze szkoly rodzenia... chyba cisnienie bylo niskie, wszyscy bredzili tego dnia.... w kazdym razie mowa byla o pielegnacji dziecka i polozna pokazywala jak sie wyczesuje ciemieniuszke. pytam jak dlugo trzeba tak czesac. polozna patrzy na mnie nieprzytomnie i mowi - kilka miesiecy do pol roku. na co ja - ale mnie chodzila tak jednorazowo jak dlugo.

czyli rozmowa dwoch blondynek :)
 
na jego miejscu tez bym cię chyba zabila :)
ale to, ze zgolil brode to nawet dobrze o nim swiadczy - szanuje prace i jest zdolny dla niej do poświęcen :)
 
a tu sie dopisze kolejna ciemnowlosa blondynka...

Pojechalam jeszcze w ciazy do lekarza, zeby wziac zwolnienie z wfu ( wiecie, ze facet zamiast dac mi na caler 9 miesiecy, dawal mi po miesiacu? jakby myslal, ze po miesiacu dziecko urodze i zaczne cwiczyc na wfie, ale mniejsza z tym), wsiadlam do autobusu, jade, jade... nagle... cholerka, pomylilam autobusy... doskakuje do kierowcy i zamiast mu wytlumaczyc, o co chodzi, zalewam sie lzami, szlochal i krzycze ( az te hormony), wreszcie walnelam reka w szybe, malo nie pekla, a rozhisteryzowany facet podwiozl mnie pod same drzwi szpitala... pozniej przez miesiac nie jezdzilam autobusami, tak mi bylo glupio... ale ostatnio widzialam tego faceta w markecie. na moj widok zrobil szczerzuja i powiedzial ''dzien dobry''...
 
Wpadek w wykonaniu szwagra mogę opisać wiele...taki facio-rozrywkowy.
Wiesz w szkole uczyliśmy się rosyjskiego i któregoś dnia rozmawiamy na ten temat.I tak ni z tąd ni z owąd on stwierdził,że był bardzo dobry z tego języka.Więc pytam Kak tiebja zawod??jak się nazywasz/- na co on bez zastanowienia odpowiada - formierz odlewnik.

:-):-):-D
 
reklama
Do góry