reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawiamy nasze maluchy-czyli w co sie bawic???

reklama
Ja dzisiaj bawiłam się z Kubą nowym pieskiem, przytulanka, bardzo milutka. Tak mu się podobało, że hihrał się w głos aż go zatykało . Inna struktura materiału i może go troszeczke smyrało ;D - napewno bardzo mu się podobało
 
Jaś ostatnio śmieje się głośno, jak się go cmoka koło uszka. Zaczęliśmy też bawić się stópkami, pokazuję mu stópki, "przeliczam" paluszki itp. Na razie przygląda się z zainteresowaniem, myślę, że niedługo sam odkryje swoje nóżki :laugh:
 
Ja dziś "postawiłam" na klatce piersiowej Filipa malego misia, a on ... wyciągnął do niego rączki i złapał :) Słodkie to było niesamowicie! :)
 
A Jasiul uwielbia jak mu spiewam glowa, ramiona , nogi stopy , w trakcie dotykam jego raczkami glowki , ramionek i nozek, stopki dotykam sama,a na koniec biore jego 2 raczki, delikatnie nimi potrzasam i spiewam wszystko nalezy do Jaaasia-ahh maly smieje sie jak szalony!
 
Super, fionka, że podałaś stronkę, bo właśnie miałam zamiar poszukać w necie tych Zabaw fundamentalnych, bo u nas w księgarni brak.

Felqua, a tą zabawę wykonujesz, kiedy Jaś leży na pleckach czy w pozycji półsiedzącej?
 
reklama
U nas najlepszą zabawą całowanie po szyjce :laugh: Maks jest zachwycony i ubawiony
a jak tata go miźga swoim zarostem to na glos sie smieje ;D
 
Do góry