reklama

zabawki edukacyjne

aniag78

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Również nie spotkałam się ze zbyt głośnymi zabawkami.
Ogólnie kupujemy Erikowi zabawki droższych firm, ale używane (chyba, że na jakąś okazję, to wtedy nowe). Kilka razy dostaliśmy rzeczy no name i niestety długo się nie sprawdziły - mały je połamał lub poodrywał elementy. Z FP, Chicco, Vtechem i innymi to się nigdy nie zdarzyło.
Bardzo polecam zabawki Baby Einstein, ich minusem jest cena i dostępność w Polsce, jednak nie mają sobie równych. Ja je zawsze kupuję na angielskim ebayu i nie wychodzi tak drogo.

reklama

tytanowa@

Miasto
Otwock
Rozwiązania
0
Również nie spotkałam się ze zbyt głośnymi zabawkami.
Weź pod uwagę, że mogą one być "nie zbyt głośne" dla Ciebie, a dla uszu dziecka niekoniecznie. Wiele zabawek ma problemy ze spełnianiem norm głośności przy użytkowaniu - czyli np przykładaniu do ucha, co dzieci robią nagminnie.

biala_dama

Rozwiązania
0
Niektóre zabawki są zbyt głośne;/ niektóre mają możliwość podgłoszenia, przyciszenia a inne mają odpowiedni poziom głośności dla dziecka, myślę że te z atestami nie są za głośnie, spełniają warunki odpowiedni dla maluchów

marusiaczek

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
ja mam wiele zabawek które mają regulację głośności. Ostatnio np kupiłam karuzelę Magic Stars i zazwyczaj tego typu zabawki lub np. jakies stoliczki edukacyjne lub chodziki to mają regulacje glosnosci, gorzej z takimi luszowymi mneijszymi zabawkami z tymi bywa roznie..

mamausia_muminka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
jaki mora?kupując zabawki starajmy się na to zwracać uwagę i kupować te co mają możliwość ściszenia

marusiaczek

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
no to podsumowałaś:D ale taka prawda, rzezcywiscie. Ewentualnie czesto w sklepach jest mozliwosc wlaczenia zabawki, wtedy jest szansa ze uslyszymy, ze zabawka jest/nie jest glosna.

Rozwiązania
0
My z mężem postawiliśmy na zabawki czarno-białe dla naszej Kasi, czytałam, że takie kolory pomagają w rozwoju niemowlaków. Ulubioną zabawką mojej córki stał się słonik wykonany z materiału z kółkiem do chwytania. Kółko jest niewielkie, sam słonik waży też niewiele więc idealnie pasuje do małej rączki Kasi. Kaśka lubi podgryzać kółko i tarmosić uszy bo szeleszczą. Zabawka jest od Black Plum. Teraz planuje zakup książeczki edukacyjnej takiej z różnymi elementami interaktywnymi, możecie polecić??

biala_dama

Rozwiązania
0
ja zawsze stawiałam na zabawki edukacyjne i bezpieczne dla dzieci,przecież są dla nas najważniejsze:)

reklama

mamamaleosia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Drogie Mamy,:-D
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !
https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth=

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019