reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawkowe hity i kity

reklama
tego niebralam pod uwage:zawstydzona/y: tylko pokazalam czym sie moje dzieci super bawia u znajomych bo ja nieposiadam tych zabawek:tak:
 
super ten ROBOT TOBI - musze wpisać na liste pod choinke dla Hubka dla rodzinki;-) moze ktos sie skusi i go kupi Hubkowi:-D:-)

Huek ostatnio uwielbia sie bawić tym: MZ* Kolejka Kid Car 4,5m WADER 51710 (437378979) - Aukcje internetowe Allegro

dostał to w zeszłym roku na gwiazdke ale dopiero teraz umie sie tym bawić więc mu rozkładamy
ja tez polecam wszelkie zabawki firmy Wader - mamy kilka samochodów ktorymi bawił sie w ogrodzie przez cale lato i sa niezniszczone:tak::-)
 
rosmeta walsnie czegos takiego szukalam takiej kolejki bo Szymek teraz jezdzi po wszystkim swoimi samochodzikami wiec pomyslalam ze taka kolejka to fajna odmiana tylko czy bedzie sie miescil w torach :-D oczywiscie moj maz chce kupic odrazu elektryczna - mysle ze ma na mysli siebie ze bedzie sie nia bawic bo maly napewno nie bedzie potrafil jej wlaczac i wlaczac.:tak:

zamiennie poszukam jeszcze jakiegos toru z samochodami i cos wybiore.
 
reklama
rosmeta walsnie czegos takiego szukalam takiej kolejki bo Szymek teraz jezdzi po wszystkim swoimi samochodzikami wiec pomyslalam ze taka kolejka to fajna odmiana tylko czy bedzie sie miescil w torach :-D oczywiscie moj maz chce kupic odrazu elektryczna - mysle ze ma na mysli siebie ze bedzie sie nia bawic bo maly napewno nie bedzie potrafil jej wlaczac i wlaczac.:tak:

zamiennie poszukam jeszcze jakiegos toru z samochodami i cos wybiore.


takie tory dla samochodów sa tez tej firmy:tak: mozna nawet wszystko łączyć w miasteczko:tak::-) są super naprawdę, a Hubek bez problemu mieści sie w torach z samochodzikami:-):tak: mój mąż też sie napalił na taka elektryczna kolejkę - zawsze marzył o takiej, ale kazałam mu sie jeszcze z tym wstrzymac bo hubek za mały i wyjdzie na to, że mąż się bawi a ja sie musze hubkiem zajmowac w tym czasie:-p;-):-D tak jak jest z samochodem sterowanym na pilota co hubek dostał niedawno: mąż się bawi a Hubek w tym czasie co innego robi i uwagi nie zwraca: pobawi sie kilka minutek i sie nudzi bo tata ciągle nim jeździ:-D:-D:-D:dry:
 
Do góry