reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawkowe hity i kity

no i u nas strzałem w dziesiatke okazał się Szczeniaczek-Uczniaczek:tak::tak:
Hubek za nim przepada i w ogóle sie nim nie znudził:-)
 

Załączniki

  • szczeniaczek.jpg
    szczeniaczek.jpg
    7,9 KB · Wyświetleń: 73
reklama
super ten ROBOT TOBI - musze wpisać na liste pod choinke dla Hubka dla rodzinki;-) moze ktos sie skusi i go kupi Hubkowi:-D:-)

Huek ostatnio uwielbia sie bawić tym: MZ* Kolejka Kid Car 4,5m WADER 51710 (437378979) - Aukcje internetowe Allegro

dostał to w zeszłym roku na gwiazdke ale dopiero teraz umie sie tym bawić więc mu rozkładamy
ja tez polecam wszelkie zabawki firmy Wader - mamy kilka samochodów ktorymi bawił sie w ogrodzie przez cale lato i sa niezniszczone:tak::-)
Też mamy zestaw z kolejką,ale troszkę inną i Kuba ją woli od elektrycznej(dostał na DZień Dzieckai leży w piwnicy.)
 
no i u nas strzałem w dziesiatke okazał się Szczeniaczek-Uczniaczek:tak::tak:
Hubek za nim przepada i w ogóle sie nim nie znudził:-)

u nas to jest rowniez hit....
Julka caly czas sie nim bawi tak samo jak i ksiazeczka z fisher price...........
uwazam ze warte sa ceny.......i stwierdzilam ze wole jej kupic naprawde ciekawa drozsza zabawke niz pelno jakichs badziewi:sorry2:
 
U nas książeczka Fisher Price już w trochę mniejszym zainteresowaniu, ale zabawka super, napewno zaliczana do hitów :tak:
Poza tym hitami dla mnie są:
- gadający i śpiewający Kubuś Puchatek
KUBUŚ PUCHATEK mówi i śpiewa PIOSENKI PO POLSKU (447015338) - Aukcje internetowe Allegro
- zabawkowy laptop od 18 miesiąca, nie pokażę Wam go, bo nie ma takiego na Allegro, ale Tomek go kupił w Smyku.
Wszystkie wyżej wymienione zabawki wydają się być niezniszczalne, tyle razy spadły, a działają bez zarzutu.
 
Nie Agusia, mamy inny. Ale ten Fisher Price to właściwie dość podobny, tylko kulkę ma na środku nie z boku. Jutro wkleję zdjęcie, teraz już nie dam rady zrobić.
 
reklama
Do góry