reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWY i STYMULOWANIE rozwoju maluszków

reklama
Ja co prawda mam już trochę starsze dziecko ale razem z mężem stawiamy na różne rodzinne gry. Synek uwielbia z nami grać, początkowo miał problem z przegrywaniem ale na szczęście już się nauczył, że nie zawsze to on musi wygrać ;) Zazwyczaj zamawiamy gry z prolis.pl mają tam dosyć duży wybór a, że to sprawdzony sklep to wiemy, że na pewno wszystko będzie ok :) zabawki jak kupujemy to też często właśnie od nich
 
Super pomysł z tym balonem przy nodze! :)
Z zabawek, które ostatnio mi wpadły w oko, to cała seria Chicco, która była w Biedronce. Trzepaczka, Garnuszek z jajkiem (kupiłam-na zdj poniżej;)), paletka malarska, kaczuszka i konewka - wszystkie kosztowały tylko 29,99 zł, a były bardzo ładne, dobrze wykonane i przede wszystkim - grały lub grały i świeciły ;) A wiadomo, że to się maluchom podoba :D
Moja Nina co prawda nie ma 6 mcy, ale mega spodobał jej się garnuszek z jajkiem sadzonym :) Wydaje fajne dźwięki, zabawka nie jest głośna (mnie osobiście męczą te wszystkie wyjące zabawki), świeci się, gdy ułoży się jajeczko. Polecam :)
 

Załączniki

  • 15134053_1324383230927644_1322464401_o.jpg
    15134053_1324383230927644_1322464401_o.jpg
    106,4 KB · Wyświetleń: 298
reklama
Do góry