reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki naszych maluchów

ale szczesciary, Wiki marudzi , a najbardziej jest na smoka uczulony jak tylko mu wypadnie to marudzi a ja musze mu go wstawac i podawac i tak kilka razy w ciagu nocy to dziwne bo w ciagu dnia nie ma smoka tylko jak spac idzie, nie jest jakos specjalnie do smoka przyzwyczajony ... ehhh...
Aga Celinka to samo, w dzień smok nie istnieje, ale w nocy po 8 razy wstaję żeby go jej dać:wściekła/y:. Mam już dość. Wydaje mi się że przyzwyczaiła się, że w nocy go ma.
 
reklama
Aga Celinka to samo, w dzień smok nie istnieje, ale w nocy po 8 razy wstaję żeby go jej dać:wściekła/y:. Mam już dość. Wydaje mi się że przyzwyczaiła się, że w nocy go ma.
u nas smok może w nocy nie istnieć.. zje mleczko i zapada w błogi sen... w dzień ssie jak ma zły humor... ale do usypiania cycuś a smokiem rzuca jak mu chcę zabrać cyca i wcisnąć smoka :D
 
Olisiek od początku nie tolerował smoczka, przesypia całe nocki od 21, 21:30 do 8, 9 rano.....życ nie umierać.............ale za to w dzień źle spi........cos za coś:tak::tak::tak::-):-):-)
 
A moj ciagnie smoka tylko w dzien. I nie bede mu go narazie zabierala,bo ja tez wychowalam sie na smoku i nie mam krzywych zebow,ani moj brat,ani kuzynka... Mysle ,ze do roku mu pozwole,a potem bedziemy walczyc!!!
 
ja nie musze walczyc nawet specjalnie daje mu go w ciagu dnia bo on sie gryzie i ma cala buzie od srodka pogryziona ale on chwile possie i sie nim bawi i rzuca wiec na nic moje starania, ja zamiast smoka mialam kciuka oj i zaluje ze rodzice mnie nie pilnowali bo potem nosilam aparat ale tez glupia i mala bylam bo sie wstydzilam i go wyjmowalam jak tylko z domu wychodzilam !!! i teraz zaluje !!!
 
my mamy 7 zabków gryza wszsytsko najgorzej jak MAMe gryzie mnie dosc czesto Rafi smieje sie ze tak okazuje miłość BOLI
a to pierwsze nasze zabki

DSC04473.JPG
 
reklama
Do góry