reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

GALERIA zdjęć naszych maluszków

ewa_adu

Fanka BB :)
Miasto
Bolesławiec
Rozwiązania
0
Dziewczyny, które się rozdwoiły ;-) wstawiajcie tu fotki Waszych maluszków :-D Będzie nam łatwiej je odszukać i pozachwycać się nimi :tak::-D:-)

reklama

dziuba127

mama Martysi i Maleństwa
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Paulinek Mały śliczny jest! od razu widać że to chłopiec!! ja już też bym chciała móc wkleić zdjęcie swej pociechy, a ona zaparła się i nie chce wyjść!!

Paulinek

Styczniowe mamy'08
Miasto
Veerle-Laakdal (Belgia)
Rozwiązania
0
Slicznosci ten twoj synek!!!

Dziuba wiem ze ma rozowego misia na kaftaniku,ale rozmiar 40 nie bylo latwo dostac wiec jak znajoma dala mi taki to nie wybrzydzalam. Mam nadzieje ze mu tak nie zostanie!!

dziuba127

mama Martysi i Maleństwa
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Paulinek, nawet z różowym misiem Thomas wygląda przeuroczo!!

a Igorek też śliczniutki, taki okraglusi :)

reklama

ewa_adu

Fanka BB :)
Miasto
Bolesławiec
Rozwiązania
0
A jednak się udało
Jakubek ur. 8 stycznia 2008, waga 3800 , 57 cm
Tu mam 3 godzinki

A tu już dziś w domku po kąpieli

Polecamy