reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki ząbki, czas na Was :)

reklama
Gratulacje dla zębaczków małych:tak: my dalej bezzębne, pełzające -dobrze że włosow chociaż trochę mamy:rofl2: to do babci nieupodobnione:-p
 
gratulujemy nowych ząbkow. My nadal dwuzebni:baffled: jutro idziemy do lekarza ale z tego co wiem pewnie sie tym nie przejmie...tutaj dziecko jak do trzeciego roku zycia nie ma zebow to jest normalne:szok:po trzecim roku to juz cos nie tak...:wściekła/y::wściekła/y::szok: bez komentarza
 
Surv, z tego co pisała Roni i co ja pamiętam, to Blu ma 2 ząbki:tak:
Maks, ale masz krokodylą paszczę:szok:Gratulacje:tak:
Pearl, ale czym Ty się denerwujesz? Że Szymek ma 2 ząbki przez tak długi okres czasu? Wg mnie nie masz podstaw do obaw, ale jak masz być spokojniejsza, to odwiedź stomatologa:tak:
 
Ojoj widzę że tylko Kuba jako rodzynek nie ma uzębienia:baffled::-D

i moja Patrynia też jest jeszcze dziąślaczkiem :tak:. Ale zastanawiam się czy przypadkiem nie zaczyna ząbkować, bo wczoraj wieczorem pojawiła się temperatura 38,5 i opcja "maruda" a do buziaczka za chiny nie chce dać sobie zajrzeć. Dałam jej nurofen na gorączkę, ale noc i tak była poszarpana.
Tak na marginesie, to odkąd się urodziła, to dopiero druga nieprzespana noc!
Poobserwuję ją jeszcze i najwyżej wezwę panią dr żeby ją obejrzała.
 
reklama
To my się przepisujemy pięterko wyżej, albowiem ścichapęk wylazła druga dwójka:-)

0 zębów:
Lena
Wiki
Tosia
Kuba
Zosia
Ika

1 ząbek
Zuzu
Adaś
Maciuś

2 zęby
Blu
Olga
Oliwka
Julka
Maja
Szymon Pearl
Zainab

3 zęby
Antoś

4 zęby
Gabi
Misia
Misiek

6 zębów
Gabi
Tymek H
Szymuś Heksy
Florka

7 zębów
Maks
 
Do góry