reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

No i chyba ida w wielkich bolah te jedynki i nie wiem czy tez nie dwojki bo ciezko mu wybadac.Witek ma temp. do 39 i strasznie marudzi.Mam nadzieje ,ze tylko szybko sie przebija i ,ze ta wysoka goraczka to od tego bo nie widze innych objawow a trzydniowke juz mial:sorry:
 
reklama
Aneczko ja tez mam nadzieje, ze goraczka to "tylko" od zabkow i zycze zeby sie szybciutko przebily:tak: Ale kochana, przy zabkach powinna byc nizsza troszke temperaturka takze moze warto by bylo, jesli temp sie utrzyma, isc z malym do lekarza, dla spokojnosci:-)
 
Aneczka ja Wam współczuję tych ząbków i oczywiście trzymam za Was kciuki. Tymek już ma wszystkie czwórki (a szły wszystkie naraz więc było i marudzenie i drobne infekcje), a teraz czekamy na trójki (oby wyszły bez większego bólu). Ale tak to już jest, każdy czego innego wypatruje. Mamy co prawda 12 ząbków ale za to jesteśmy dalej na etapie raczkowania i chodzenia za rączkę. I co poradzić? Czekać, czekać i jeszcze raz czekać :tak:
 
Dzieki za troske dziewczyny.Jutro podjade z nim na wszelki wypadek do lekarza(do mnie do szpitala)zrobie mu posiew mczu na wszelki wypadek i niech go zobacza ze wszystkich stron;-)
 
reklama
No pięknie, to już prawię pełna buzia ząbków, już widzę ten zniewalający, lśniący uśmiech:-) Gratuluję Oliwierku!
 
Do góry