reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
Z darcia sie Jagody u lekarza wyszła jedna korzyść. Lekarka swobodnie mogła sobie popatrzeć w paszczękę Jagody.
I stwierdziła, że to masakra, takie są całe napuchnięte :(
Aż mi żal maluszka, że jej tak wszystko naraz wychodzi.
 
U nas na wierchu 3 trojki. Darek ostatnio po przegladzie paszczy Mai stwierdzil ze chyba 5 jej wychodzi, ale nie wiem czy to mozliwe. W sumie to nie pamietam kiedy powinny 5 wychodzic.
 
gratulujemy wszystkich nowych zabkow - sporo sie ich nazbieralo :)
u nas brakuje tylko 3 i 5 a wiec mamy 12 zebow w calosci na wierzchu :)
jezeli chodzi o mycie to mala ma swoja szczoteczke od dluzszego czasu i jak tylko zobaczy ze ktos myje zeby to ona tez prosi o swoja szczoteczke i stara sie nas nasladowac - a wieczorem dodatkowo staramy sie myc jej zeby sami - roznie to wychodzi ale daje sobie czasami kailka sekund poszorowac :)
 
idziu to Kamilka ma jednego ząbka więcej od Dominiki
Tylko ze moja ma 2 czwórki górne i lewą jedynkę górną.
Jak na razie czwórki dolne są bardzo napuchnięte i wyczuwalne pod dziąsłem.
 
reklama
Do góry