reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie...

reklama
Dziekujemy za mile slowka ! :-) Ale zabek idzie poki co powolutku wiec pewnie potrwa to jeszcze z miesiac. I wtedy Oliwka bedzie miala 4 miesiace. ALe i tak bardzos ie tym przejelam. W koncu to "mój" pierwszy ząbek ;-) :tak:
 
Luczynko gratulujemy wychodzącego ząbka :tak:

Milenka siedzi całe dnie z rączkami w buzi a momentami też jak Ala od Renee wkłada sobie całą piąstkę aż się jej zbiera na wymioty :szok: śmialiśmy się z K, że chyba mała anorektyczka nam rośnie :laugh2: no oby nie :baffled::no: kurcze ale jutro też przyjrzę się jej dziąsełkom może tam się też coś ciekawego dzieje :tak:
 
Agutko napewno Ją ucaluje :tak: dziekujemy :-) tyle tylko ze poki co to na dziaselko jest lekko spuchniete i widac ze jest jasniejsze bo przebija sie zabek ale nic dalej sie z tym nie dzieje :-( a moglby przebic sie juz ;-) i Malenka mialaby swiety spokoj.
 
Dzis przed spacerkiem postanowilam ogladnac Zuzi buzie,bo strasznie w niej grzebala paluszkami. ;-) Patrze,a po lewej stronie dziaselka,na dole buzki...

POJAWILA SIE WIELKA KULKA!!! :szok: :-D :tak:

Widac,jak przebija sie przez nia zabek! PIERWSZY ZABEK!!! :-D

Mam nadzieje,ze Moja Kruszynka zniesie to dzielnie i obedzie sie bez bolu i ze Calgel Jej w tym pomoze. :-D :tak:
 
Agutko to zycze powodzoenia i spokoju w wyzynaniu sie zabkow :tak: :-)
U Oliwki jest poki co psokoj, bo dziaselko kest caly czas w takim samym stanie jak na poczatku, podobno czesto sie zdarza tak ze zabek troche wybije dziasklo i dalej nie wychodzi :-(
 
reklama
Do góry