reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie...

DziekujeMY za wsparcie Dziewczyny! :tak: :-) Zauwazam,ze ten Calgel bardzo pomaga,wiec polecam,jakby co! :tak: Gdy widze,ze Zuzia namietnie wpycha raczki do buzi i zaczyna sie krzywic,smaruje Jej dziaselko i od razu staje sie spokojniejsza. :-D :tak:
 
reklama
My mamy w domku Bobodent i pani w aptece powiedziala nam ze jest dobry, zobaczymy w praktyce gdy pojda zabki :-)
 
Oj Szymek jest marudny:no: coś mi się zdaje,że to dziąsełka bolą:baffled:. I tak jak u Myszki całą pięć włoży do buzi i odrazu ma odruch wymiotny:tak:.Wszystko pakuje do gębusi. Tak bardzo bym chciała,żeby u niego to wszystko szybciej poszło. Martyśka pierwszy ząbek dostała dopiero w 9 mc.
Mam nadzieje,że u niego będzie szybciej:-)
 
Patrycji już chyba wychodzi.Ma białą kropkę na dziąsełku,czuc ją pod palcem.Lyżeczką jednak jak pukam to niesłychac,ale może jest za malutki żeby było słychac.Pieniła się ale teraz to już bardzo.Ręce pcha do buzi od jakiegoś już czasu,więc może to to.
 
Ja tez myslalam juz dawno ze Oliwii wychodzi zabek bo miala taka biala kropke na dziasle ale wczoraj pania doktor gdy ja zbadala to powiedziala ze na zeby to u niej sie dlugo nie bedzie jeszcze zanosic a te biale kropki to dsa jakies gruczoly :confused:
 
A u nas chyba idą....;-) bo Wojtek mocno marudzi co kilka dni,ssie dolna wargę,ślini się więcej niz do tej pory i trudno mu dogodzić,ale zobaczymy co powie za tydzień pani doktor.
 
I Maciusiowi ida zeby:tak: i to juz od grudnia:-).Ja ich szukalam na dole dziaselek, kreseczek, a moja mama pokazala mi je u dziaselek!Sa widoczne z dwoch stron! To tlumaczy to bardziej obfite slinienie sie i szorowanie piastkami lub palcami(najlepiej maminymi:-D )po dzaselkach! I teraz wiem, dlaczego pod koniec listopada-poczatku grudnia zaczal sie denerwowc przy cycu! To tez objaw zabkowania! Tak pisza w DZIECKU.
 
reklama
No u nas może nie lada chwila,ale już są i do miesiąca powinny sie pojawić;-) już się boje o swoje brodawki:tak:
 
Do góry