reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie...

Padam na pysk, Adaś jest strasznie marudny i płaczliwy. Dziąsełka ma takie popuchnięte bidulek. Od rana zjadł tylko 60ml i i tylko herbatkę chce pić. Jeść ani łyżeczką ani przez smoczek. NIC ani zupka, ani mleczko ani kaszka. Zeby już mu wyszły te ząbki bo oszaleje :wściekła/y: :zawstydzona/y:
 
reklama
O rany! Ale jestem zaaferowana :) wydawało mi się, że już napisałam tą wiadomość wcześniej, ale chyba jej nie wysłałam i nie poszło :confused:
A wszystko przez te ząbki , wczoraj palcem dotykałam dziąseł, bo dziwnie wszystko ostatnio Emilka podgryzała, ale bez marudzenia , płaczu. No i okazało się, że wyrasta nam ząbek, właściwie to już prawie cały wyrżnięty, śmiesznie drapie :-)

no ale Milcia teraz zaczyna pchać łapki w trakcie karmienia do bużki jakby chciała pokazać mamie gdzie ją boli :no: I krzywi się, a nawet popłakuje krzykliwie, musi ją chyba fest boleć. dostaje gryzaczka z lodówy, ale jutro trzeba będzie już koniecznie jakąś maść zastosowac.
Na szczęscie w ciagu dnia o tym zapomina i bawi się grzechnie kosianiutka :tak:
 
Dziękujemy Ciociom :) całą noc spałam grzecznie (oczywiście z przerwami na karmienie nocne), ale rano pożaliłam się mamusi na ten ząbek.

Coś mi się zdaje, ze lada dzień wyjdzie jej też ten ząbek obok . Bidulka dziwi się jak wkłada paluszki do buziaczka, a tam coś twardego, ostrego :szok:

Nie jest zle, obawialiśmy się, że będzie strasznie płakać, gorączkować, ale dzielna jest baaaardzo. Nie wiem tylko czy to dobrze, ze już ma ząbki, bo podobno im póżniej wyrosną, tym lepiej są zmineralizowane :confused:
 
O rany widać już drugą jedyneczkę! Ale nam ząbki błyskawicznie wychodzą , o nie! Milcia zdenerwowana ojoj, mało mleczka pije :-(
 
reklama
Do góry