reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki?:):):):):)-Wszystko o jedzonku:)

Ania, my to mamy dzis baaardzo podobny dzien - najpierw pranie ciuszków, a teraz badanie krwi - też dzis robiłam i też potem wstąpiłam do cukierni po ciacha! Lody mnie kusiły, oj kusiły :D :D :D
 
reklama
Rzeczywiscie Kasiu:)))))niezle.... ;) ;)
teraz wcinam jogurt z musli,...tak mam jak nie zjem rano snaidania, moge pozniej caly dzien jesc i jestem glodna caly czas....
zaraz sie pranko wypierze i bedzie wielkie wieszanie...no jeszcze nigdy sie tak z prania nie cieszylam i wieszania:))) :laugh: :laugh:
 
Aniu76 a gdzie Ty kupujesz Grycana lody? Bo to sa jedne z niewielu ktore moge jesc na diecie bezglutenowej (nie maja dodatku maki pszennej jak inne). Raz udalo mi sie spotkac w sklepiku waniliowe i pochlonelam w jeden dzien :)
 
A te akurat byly kulkowe, kupilam sobie w Arkadii.
W opakowaniu sa u nas w sklepie kolo osiedla i w bomi tez sa. Ale slyszalam ze ciezka znalezc bo w marketach nie maja....
To zapraszam do mnie w takim razie:))))) :) :) :) :) :) :)
 
i mam znowu nowy "temat" do jedzenia - jak nie przepadałam za zmieniakami - tak mlode z koperkiem, warzywami - sałatką (sałata, rzodkiewka, ogóreczek, jogurt naturalny, cytrynka, przyprawy- uwielbiam to!!!)-a do tego jajeczko, albo miesko, bądz jak dziś rybka - ..ooo..i zsiadłe mleko - za tym pojde nawet do piekła:)!

i do łask wróciły jabłka ..a i gruszki- takie duże twarde :)
 
Rusalko - ja tez jablka i gruszki a np. na banany nie moge patrzec, no i jeszcze arbuzik...mniam...
zaraz sobie zrobie zapiekanki na sniadanko, mialm zjesc na kolacje ale zjadlam pol paczki migdalow i juz mi sie nie chcialo jesc....
 
Ja wczoraaj na kolacje -takze dietetycznie:):):)- spacer do parku :) - jabłka, gruszka i słonecznik :D
a teraz wcinam kanapeczke - chlebek razowy pelnoziarnisty z ramą słonecznikowa, polędwicą i chrzanem:)..i jestem juz po kawce z mlekiem
 
Ja jestem po sucharku, 3 szkalnkach wody mineralnej i jogurcie z musli:)))))
Sniadanko zjem o 10.00 - to chyba II sniadanie raczej....
 
A ja zrobiłam sobie listę rzeczy których mi nie będzie wolno jesć po porodzie i napawam sie wszystkim po kolei ;D ;D ;D ;D ;D
Na pierwszy rzut idzie wiaderko frytek produkcji mojego mężusia ;D takie ociekające tłuszczem mniam, mniam do tego piwko Gingers,
Jutro może jakaś niezdrowa pizza ;D ;D ;D ;D tylko do kurek nie wiem czy doczekam, bo pojawiają sie dopiero w połowie czerwca, a tak mi sie marzą :(
I jeszcze wiaderko czereśni ;D
 
reklama
Niezle sumko, najadasz sie na zapas....oj..jak bedziemy karmily to beda nam sie snily te wszystkie smakolyki....

U mnie na topie serek waniliowy Rolmlecza...mniam:)))))
 
Do góry