reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki?:):):):):)-Wszystko o jedzonku:)

Ja mam dziś straszna ochote na sernik!..po 2 dniach dietki marzą mi sie domowe wypieki..wszelkie ciasta(ale bez kremów:)- np..jeszcze jabłecznik...- mniam!
 
reklama
A ja wczoraj jadlam pyszne zapiekanki z serem topionym, pieczarkami podsmazonymi..posypane serem zoltym...mniam.....
a i naszlo mnie wczoraj na kaszke malinowa....:) :laugh: :laugh: :laugh:
 
jak tak czytam to wam zazdroszcze ze wy tyle mozecie jesc ja nie mam wcale apetytu i nic nie moge zjesc bo jak sie zmusze zeby cos to jest mi nie dobrze i mnie mdli jem owoce bo to jedyne rzeczy które moge zjeśc nie wiem czemu i nie wiem czy mam sie tym przejmowac narazie czuje sie dobrze czekam z niecierpliwością na czeraśnie tak jak sumka bo juz sie nie moge doczekas ale chyba w tym roku to juz chyba nie zjem bo maluszek sie spieszy do nas




 
a ja mam już czereśnie z działki :):):)!!!!!!!!!!!
ale i tak zajadam sie mrożonymi truskawkami i jabłkami:)

Niedawno się obudziłam - zła jak osa(od wczorajszego wieczoru co mi humor nie dopisuje:/ :mad: saczę kawke i zabieram sie za konczenie mojej pracy..w tym tyg musze ja zdac!- Postanowione ;)!
 
U mnie od 2 tygodni króluje marchewka- czyzby malenstwo przygotowalo sie na swoje przyszłe soczki i papki:)))
jak tylko zaczynam chrupac marchewke, to zaczyna się szał w brzuszku, zresztą nie mogę przejść obojetnie obok straganu z marchewami :D i tak przeszlam z jabłuszek eliza, które jakoś ostatnio u mnie z rynku znikneły.... na marchewki.
Ale może to dobrze, malenka bedzie miała ładniejsza cerę:)
 
Ell podobno marcheweczka ładnie wpływa na cerę - ja jem wszytsko bez opamietania :( :( :mad: :mad: -ale na szczęście od dwóch tygodni waga stoi..... ;D ;D
 
O Głuszek- a już myślałam że Cie dzisiaj nie ma :) że poszłaś rodzić...ale w sumie jeszcze nic straconego ;)
 
taaaaaaaaa rodzić...... chyba nie wiem kogo bo moje dziecko na swiat sie nie wybiera..... co już każdy wie....
 
reklama
Właściwie to żadna zachcianka, tylko drugie śniadanie - właśnie zapodaję sobie pół litra budyniu waniliowego :) Przyniosłam sobie garnek do pracy i ugotowałam i właśnie, ku radości koleżanek z biura, wcinam wielką miskę :) A co mi tam!! W końcu jestem w ciązy więc jakąś taryfę ulgową chyba mam :)

Tym bardziej, że tu dzisiaj taki spokojny dzień, roboty mało, ale całe szczęście jest BB ;D ;D ;D
 
Do góry