agnes2704
czekamy na Ciebie...
witam was kobietki!
u mnie pomału bardzo pomału tempka pnie się w górę czyli owulka za mną i zostaje czekanie co dalej. ale tak intuicja podpowiada że niestety nie tym razem zobaczę II kreski. no trudno. poczekamy co będzie i będziemy się starać dalej. jakoś już bardziej na luzie podchodzę do tego.
silene gratki wielkie.
anaber odpoczywaj jak możesz
piateczka skoro @ mija to do roboty
losiczka ty masz krótkie cykle więc pewnie zaraz też zaczniesz działać
u mnie pomału bardzo pomału tempka pnie się w górę czyli owulka za mną i zostaje czekanie co dalej. ale tak intuicja podpowiada że niestety nie tym razem zobaczę II kreski. no trudno. poczekamy co będzie i będziemy się starać dalej. jakoś już bardziej na luzie podchodzę do tego.
silene gratki wielkie.
anaber odpoczywaj jak możesz
piateczka skoro @ mija to do roboty
losiczka ty masz krótkie cykle więc pewnie zaraz też zaczniesz działać
! ja nie mam zrobionego wykresu,ale tempka nadal wysoka na tym samym poziomie 36,7...mimo to czuje ze nici z tego cyklu,cos mnie z rana pesymizm dopadl


.