• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zaczynamy staranka :)

Marysia a moze to fasolka ?? trzymam &&&&&& !!!!!:tak:
Bietka dobranoc ,moj budzik dzwoni o 7.10.,ale tez go nie lubie :no:..5 rano to dla mnie noc :szok:,wpolczuje ..a do lekarza trzeba miec zaufanie..jak jej nie ufasz,to ja bym nie chodzila do kogos takiego :no:
 
reklama
BIETKA : OJ ROZUMIEM CIE:tak: JA WSTAJE O 4 RANO ZEBY TYLKO MEZOWI ZROBIC MALE SNIADANKO I KAWKE I WIEM MNIEJ WIECEJ JAK SIE WSTAJE O TEJ PORZE, I POTEM DALEJ KLADE SIE LULU . MILEJ NOCKI I DO ZOBACZONKA NIEBAWEM . JA TEZ SIE JUZ ZEGNAM Z WAMI DZIEWCZYNKI , DO ZOBACZENIA JUTRO PAPATKI I BUZIOLE , MILEJ NOCKI I BOBOSEXIKOW DLA TYCH CO W OBECNYCH DNIACH SIE STARAJA :-);-)
 
dopiero co was skończyłam czytac!!!!ehhh szalejecie;-)
silen GRATULACJE!!!!spokojnej ciąży zycze!!!
bietka ja chyba bym chodziła z początku tu i tu a potem prywatnie jak ta lekarka fajna jest!!!
losiczka uuuu sie mosiało dziać jak twój piszczał i nie miał siiły;-):-Da ja tez bym chciała córe ale jakos tak nie patrzymy strasznie zeby w owulke i koło niej nie serduszkowac;-)zobaczymy co wyjdzie jak to mówią co Bozia da to Ksiądz ochrzci:-)
ilonka zaraz zmieniam ci date @ tabelke bede co jakis czas wstawiac aby forum nie zaśmiecać
ciekawe jaka bedzie u mnie tempka jutro...ehhh pewnie marna:-(
 
agnieszka ja również proszę o poprawę w tabelce ;-) Suonko87 T@ 14.12. cykl starań 5 :-p
Dziękuję
silene Gratuluje!!!!!!! Prosimy o ciążowe fluidki dla wszystkich staraczek :-)
ania-aneczka ja piję siemię lniane na śluz i miele te ziarenka, zalewam wrzącą wodą i piję taki kisiel.
 
Ostatnia edycja:
anusia ja nigdy nie wstawalam rano,zeby mezowi zrobic kanapki,chyba ze akurat sie przebudzilam..chyba wyrodna zona jestem :-p
aneczka na zaparcia,ktore sa czesta przypadlsocia w ciazy,dobrze jest jesc rano kiwi,nawet 2 ;-)
agnieszka widze,ze tempka wysoka..oby caly czas byla taka sama i nawet nie probowala spasc !!! &&&&&
 
reklama
anusia ja nigdy nie wstawalam rano,zeby mezowi zrobic kanapki,chyba ze akurat sie przebudzilam..chyba wyrodna zona jestem :-p
aneczka na zaparcia,ktore sa czesta przypadlsocia w ciazy,dobrze jest jesc rano kiwi,nawet 2 ;-)
agnieszka widze,ze tempka wysoka..oby caly czas byla taka sama i nawet nie probowala spasc !!! &&&&&

z tym kiwi to chyba nie zawsze sie sprawdza ja w pierwszej ciazy jadlam kilogramami teraz tez i powiem ze tez mnie mecza zaparcia, mi lekarz kazal duzo wody pic i otreby jesc jak problemy sie pojawiaja
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry