reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

reklama
Kupiłam w New looku takie spodnie Stretch Utility Trousers - Maternity - Womens | New Look

nie polecam. Kupilam rozmiar 38, ponosiłam dwa dni i tak sie poluzowały, że szok. :angry:Sznureczek w pasie trzeba wiązać pod brzuchem i wyglada to conajmniej dziwnie bo rozporek jest tak nisko jakos i w ogole spodnie do dupy :-p Szkoda tylko tej kaski, no ale na nastepny raz bede wiedziala, zeby w new looku spodni nie kupowac.
 
ja też po pierwszych zakupach...w spodnie jeszcze wchodzę , ale bluzki trochę krótkie się zrobiły więc...wybrałam się na wirtualne zakupy
Śliczna bluzka podkreślająca brzuszek Producent (1003154963) - Aukcje internetowe Allegro

Bluzka serek podkreślająca brzuch krótki rękaw (1011245222) - Aukcje internetowe Allegro

SWETR CIĄŻOWY OD 1 - 9 MIESIĄCA CIĄZA CIĄZOWY (1020653754) - Aukcje internetowe Allegro

jak przyjdą to dam znać jak z jakością...gdybyście zamówiły ten zestaw ciażowy z allegro to dajcie znać jak z jakoscia tych ciuszków, bo też sie zastanawiałm czy go za jakis czas nie zamówić :)
 
ja uwielbiam spódnice i sukienki i zamówiłam sobie na lato taką spódnicę:
1.jpg
39 zł z przesyłką więc nie wiele a spodnie postanowilam że większość sobie przerobie zwłaszcza te, w których nie chodziłam. Mam trzy pary spodni lnianych na lato więc usunę suwak, doszyję golf i będzie jak znalazł. Niestety mamy tyle imprez rodzinnych w tym roku, że po maju jestem spłukana a co dopiero będzie później :/
na pierwszej stronie podawałam link do spodni, któe kupilam - nie polecam - niby ładnie leżą ale FARBUJĄ :/
 
ja po ciazy z antkiem ktora sie wczesnie skonczyla mam straszne rozstepy a przeciez to bylo dopiero 6 miesiac :/ najsmieszniejsze bylo to ze jak nie smarowalam kremem na rozstepy to ich nie bylo zaczelam smarowac tos ie pojawily znow przestalam na 2-3 tygodni i nic nie wyskoczylo a pozniej znow posmarowalam i po kilku dniach znow wyszly :eek: dla mnie to parodia byla teraz sie niczym nie smaruje choc moja skora jest bardzo sucha... mam balsam dla dzieci i po kapieli chyba zaczne smarowac i cyce brodawki szczegolnie bo slyszalam ze podczas karmienia jak nie sa zbytnio nawilzone moga byc problemy i moga mocno pekac wiec moze warto wczesniej o nie zadbac ??
ja sie zastanawiam czy znow od 5 miesiaca bedzie mi siara sie pojawiac bbrrr glupie tobylo :/
 
reklama
Ja polecam smarować się od samego początku.
W pierwszej ciązy używałam wieczorem oliwka, a rano Pharmaceris. Mam tyci rozstęp na pępku. Teraz też się stosuję do tej zasady.
Piersi nie smarowałam i miałam rozstępy, ale jakoś znikneły jak zakończyłam karmić :/
 
Do góry