reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

zajęcia dla dzieci i mam w Lublinie

reklama

mritula

Zaciekawiona BB
Miasto
lublin
Rozwiązania
0
Osiedlowy dom kultury "Fryderyk" organizuje zajęcia dla dzieci od 2 do 4 lat.

Rozwiązania
0
Cześć, ja też jestem zainteresowana tym tematem. Mam malucha 5 lat, chciałabym wysłać go na dodatkowe zajęcia. Jest jedynakiem dlatego dobrzebyłoby żeby nauczył się przebywać z innymi dziecmi nie tylko w przedszkolu. Znacie w Lublinie takie miejsca?

Marriaa

Zaciekawiona BB
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Wiem, że zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków organizuje przedszkole Strumyk - zajęcia są odpłatne. Ja poszukuje zajęć dla dwulatki, którą rozpiera energia, niestety nie mogę nic zlokalizować przystępnego - nie chcę zapisywać się na rok szkolny cały, wystarczy mi wyjście raz na jakiś czas a takich niestety jeszcze nie znalazłam.

Rozwiązania
0
Na Rzemieślniczej 19 (obok Tesco) jest Klub Educo, są tam ciekawe zajęcia dla dzieciaków, które odbywają się w formie warsztatów, moje dziecko chodzi w piątek na 3 godzinny blok, ale wiem, że też są godzinne zajęcia, a rano jest tam Klub przedszkolaka. to jest numer do Pani, która prowadzi Educo i zawsze udziela wszystkich informacji- P. Dorota 508322017.

reklama
Rozwiązania
0
Witam
w lutym zaczynaja sie zajecia teatralne dla maluchow i starszakow prowadzone przez aktorow z teatru andersena. Sala zabaw bugi przy ul. fabrycznej 2 - budynek galerii gala.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry