reklama

zajęcia dla dzieci i mam w Lublinie

Temat na forum 'Lublin' rozpoczęty przez monomer, 15 Wrzesień 2009.

1. monomer

monomer Początkująca w BB

Witam, czy znacie jakieś firmy prowadzące zajęcia dla dzieci w Lublinie, to co udało mi się znaleźć
    zajęcia dla dzieci lublin
    mają zajęcia w kilku miejscach w Lublinie, no i najważniejsze wszystkie opinie są pochlebne.

strona: www.dzieciaki-bystrzaki.pl

Ostatnia edycja: 10 Wrzesień 2010
  2. mritula

mritula Zaciekawiona BB

Osiedlowy dom kultury "Fryderyk" organizuje zajęcia dla dzieci od 2 do 4 lat.

3. reklama
  4. tulipan

tulipan Początkująca w BB

Cześć, ja też jestem zainteresowana tym tematem. Mam malucha 5 lat, chciałabym wysłać go na dodatkowe zajęcia. Jest jedynakiem dlatego dobrzebyłoby żeby nauczył się przebywać z innymi dziecmi nie tylko w przedszkolu. Znacie w Lublinie takie miejsca?

5. jankag

jankag Początkująca w BB

Witam.
    Zajęcia dla dzieci są w studio K2 na LSMStudio K2 arteterapia, rozwijające Pofikamy-Pobrykamy i adaptacyjne
    'Kółko Graniaste" grupy; w klubie przedszkolaka "szczęśliwy ogród" dla 2 latków i dla dzieci przedszkolnych na Czubach Angielski dla Dzieci Lublin :: Informacje:-)

6. Marriaa

Marriaa Zaciekawiona BB

Wiem, że zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków organizuje przedszkole Strumyk - zajęcia są odpłatne. Ja poszukuje zajęć dla dwulatki, którą rozpiera energia, niestety nie mogę nic zlokalizować przystępnego - nie chcę zapisywać się na rok szkolny cały, wystarczy mi wyjście raz na jakiś czas a takich niestety jeszcze nie znalazłam.

7. anihira

anihira Kluskowa mama :)

8. Weruś07

Weruś07 Początkująca w BB

Na Rzemieślniczej 19 (obok Tesco) jest Klub Educo, są tam ciekawe zajęcia dla dzieciaków, które odbywają się w formie warsztatów, moje dziecko chodzi w piątek na 3 godzinny blok, ale wiem, że też są godzinne zajęcia, a rano jest tam Klub przedszkolaka. to jest numer do Pani, która prowadzi Educo i zawsze udziela wszystkich informacji- P. Dorota 508322017.

9. maggiep

maggiep Początkująca w BB

Ja ostatnio znalazłam na porębie elemelek

10. reklama
  11. Madzienka

Madzienka Mama Julci i Lenki

12. bszmo

bszmo Początkująca w BB

Witam
    w lutym zaczynaja sie zajecia teatralne dla maluchow i starszakow prowadzone przez aktorow z teatru andersena. Sala zabaw bugi przy ul. fabrycznej 2 - budynek galerii gala.

Poleć forum