reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajęcia dodatkowe po szkole - co polecacie?

reklama
u nas chyba też polikwidowali, bo od kiedy weszła ta nowa ustawa dotycząca finansowania przedszkoli i się płaci za dodatkowe godziny to ludzie odbierają dzieci o 13 i pewnie dlatego polikwidowali że nikt nie chodził na nie :-(
 
naszą pierwszoklasitke zapisaliśmy na razie tylko na angielski pozalekcyjny, ale na terenie szkoly, więc normlanie w czasie śweitlcy pani przychodzi i zabiera, nie trzeba nigdzie jeździć ;)
Myśleliśmy o gimnastyce artystycznej, ale w tej chwili nas nie stać :(
 
Moja córka już od jakiegoś czasu należy do zespołu Fasolinki. Słyszałyście może o nim?
Fasolinki | zespół dziecięcy
Nagrali bardzo dużo płyt z piosenkami dla dzieci, kolędy itd.
Właśnie tym zespół się zajmuje, nauką tańca i śpiewu a następnie koncertują oraz nagrywają płyty. Moje dziecko uwielbia to i już widzi się w przyszłości w roli piosenkarki :)
 
Akurat o tym zespole nie słyszałam,ale jeżeli Twoje dziecko ma dryg do tańca czy śpiewu to jak najbardziej warto. U nas dodatkowymi zajęciami poza szkołą jest basen oraz dla syna piłka nożna,po prostu uwielbia ruch,jest bardzo aktywny.
 
Moja córka chodziła na zajęcia rytmiczne z el.baletu, teraz po wakacjach będzie juz w starszej grupie i bedzie to taniec z elementami baletu. W młodszej grupie były to bardziej zabawy rytmiczne niż kroki taneczne.
Syn póki co miał sporo nauki po szkole i zajęcia mu nie pasowały ale w tym roku szkolnym liczymy na jakąś piłkę czy coś.
 
reklama
Do góry