reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup wózka ????

nasz ostatni byl Graco, szukalismy czegos lekkiego, bo chlopcy sie coraz ciezsi robili, a z naszym poprzednim klockiem to nie dawalismy rady, tymbardziej,ze ze spaceru trzeba bylo go prac pod dosc spora gorke. Graco z kolei byl lekki, ale tez nie rewelacyjny, male kolka dawaly o sobie znac podczas spacerow,jesli mialabym wtedy wiekszy wybor to nie wiem,czy bysmy sie na niego zdecydowali.
 
reklama
My dostaliśmy w prezencie wózek spacerówkę:
70f90e0b.jpg

c25f5b74.jpg


MacLaren, super się prowadzi, jak dla mnie wygoda, owszem spacerówkę mamy z Emmaljungi, ale na szybki lekki spacer Mac jest ekstra.:-)
 
My kupiliśmy spacerowke parasolke Zoopera
Wózek Spacerowy ZOOPER TWIST 6,1 kg 2008 +wys.0zl (373135227) - Aukcje internetowe Allegro

Jezdzimy nim od miesiaca i jak do tej pory spisuje sie bardzo dobrze. Wprawdzie jazda nim po bruku (mam taka uliczkę za blokiem) właściwie nie jest możliwa, ale czego wymagać od tego typu wózka...

Przy kupnie "parasolki" obawialam sie tych malutkich kółeczek ale nasze spisuja sie nieżle, a do tego wózek ma naprawdę fajne amortyzatory.
 
gaal super wózio:-)
my mamy graco i córcia jezdzi w nim od narodzin ale jest ciężki i jak juz pisałyście koła plastikowe do d... t w UK jeździ sie nim dobrze ale w Polsce myślałam ze maja wstrząsu mózgu dostanie jak pierwszy raz byłyśmy i ona była taka maluśka, teraz muszę juz powoli rozglądać sie za dwójka wózkiem ale chce taki ze jedno dziecko siedzi za drugim może macie jakieś info?
 
Zaniu - wiem ze informacje na ten temat sa w watku "dzieci rok po roku" :tak:

Gaal - super wozek. Gdybym miala dostac w prezencie to tez bym pewnie chciala Maclarena bo slyszalam o nim same dobre opinie :tak: No ale jakbym miala kupowac sama to juz raczej nie ze wzgledu na cene :szok:
 
Że tak powiem, jedziemy na tym samym wózku Żaniu :-p.
My ostatnio stwierdziliśmy, że kupimy uzywany wózek dla bliźniat na duzych kołach, jak najtańszy, potem go sprzedamy i dokupimy składany tramwaj, albo coś innego pokombinujemy. No chyba, że trafimy dostawke do emmaljungi, ale nie bedę za nią ganiac po zagranicznych stronach. Tak naprawdę to i tak jesteśmy w zawieszeniu, nie wiem kiedy zamieszkamy w Żółwinie, wiec dopuki umowa z wykonawca nie zostanie podpisana to nawet nie mysle o wózku za bardzo :baffled:.

A własnie, byłaś na badaniach?
 
Żaniu, Kluliczku, moja sasiadka (1,5 roku różnicy wiekowej) ma wózek Jane twin two, najpierw gondola (którą dokupiła) ze spacerówką, potem dwie spacerówki, bardzo lekko się prowadzi, również na nierównosciach, kółka ma nie takie małe (z przodu dwa podwójne, z tyłu wieksze pojedyncze, wszystkie pompowane).
 
Kluliczku tak byłam i Truskaweczka 27 maja miała 9tyg i 2 dni wg OM, a z USG 9 tyg i 6 dni , miała 2,5 cm i biło jej ślicznie serduszko:-) wszystko u nas dobrze

ewitko dzięki za info o wózku właśnie o czymś takim myslę;-)
Kluliczku też początkowo myślałam o dostawce do wózka ale w zimę i zresztą tu prawie ciągle pada nie miała bym sumienia Mai wozić na tym:-(

Aletko dziękuję super te wózki;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasro - na forum o wozkach (na gazecie) jest sporo na temat Mury :-)
Ciekawy ten wozek - nie zaprzecze, ale dziwny jest dla mnie ten palak i chyba bym sie troche bala ze mi dziecko jakos wypadnie :szok: I nie wiem czy siedzisko nie jest kubelkowe (jednak wiekszosc osoba majacych takei siedzisko w wozku jest niezbyt z tego zadowolona). Aha - i to siedzisko ma dosyc krtokie oparcie i wydaje m isie ze wiekszemu dziekcu by wystawala glowa, ale moze to tylko tak wyglada - nie wiem.

O Chicco to faktycznie slyszalam, ze nie sa najlepsze na polskie chodniki... ale ostatnio zauwazylam bardzo ciekawy wozek tej firmy... No ale pewnie i tak bym sie bala...
CHICCO TRIO FOR ME AUTO-FIX COMPLETO,VERTIGO (383495171) - Aukcje internetowe Allegro

ja jestem zadowolona z mojej spacerowki HAUCK i choc planowalam zatrzymanie MUTSY zeby Jasio kolejna zime w nim przejezdzil, to jednak ze wzgledu na wage i coraz bardziej slabnace moje sily, to jednak zdecydowalam ze w HAUCKU jakos przezimujemy :-)
 
Do góry