reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup wózka ????

Witaj ewula wysyłąm Ci link w którym są opinie o wóżkach BABY DREAMS moz eto Ci cos pomoże:
https://www.babyboom.pl/forum/tu-zapytaj-f109/baby-dreams-prosze-o-opinie-4634/index2.html

A na marginesie mi tez ten wózek bardzo sie podoba i zastanawiam sie na jego zakupem :)

Moje propzycje wózków to :
SUPER PEGAZ DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI (173189266) - Aukcje internetowe Allegro

BABY DREAMS ATLANTIC -WYS 0zł +10xSUPERGRATIS !!! (170820002) - Aukcje internetowe Allegro.

Czekam na opinie ;)
Pozdrawiam
popciaa
 
reklama
  1. czesc dziewczyny ja jestem juz w 26 tygodniu i poprostu sen z powiek spedza mi wybor wozeczka dla dzidzi jak dla mnie chcialabym zeby wozeczek byl lekki mial fajny kolor no i byl wygodny dla dzidzi co polecacie bo naprawde mam duza rozterke zatanawiam sie nad quinny buzz co onim sadzicie czy lepszy jest ten model speedy :-) :baffled:
 
O quinny buzz slyszalam opinie ze nadaje sie do spacerow bo galeriach handlowych... Ale oczywiscie powtarzam tylko zaslyszane (wlasciwie to przeczytane) opinie. Bardziej funkcjonalny wydaje juz mi sie quinny speedy (o ile ktos oczywiscie chce trzykolowy wozek).
 
Mi się wydaje jak zawsze że jedyna metoda to pójść do sklepu i zobaczyć na żywo te wózki, spróbować złożyć, przejechać się, spróbować pokonać jakiś próg, zawrócić... Przymierzyć do bagażnika samochodu i tak dalej... Na pewno decyzja po prostu stanie się oczywista!

Agnieszka
 
Oczywiscie - nie wyobrazam sobie jakbym miala kupic wozek bez wyprobowania go na wszelkie mozliwe sposoby :-)
Ale juz teraz wiem ze najtrudniejsze bedzie wlozenie go do bagaznika samochodu... :baffled:
 
Ja bylam juz w sklepie i ogladalam ten wozeczek i mi sie bardzo podoba ale to co mi sie podoba niekoniecznie moze byc dobre dla mojego dziecka .kieruje sie tez glownie tym ze wozeczek jest leciutki i zajmuje bardzo malo miejsca jak na nasze ciasne mieszkania
 
Hej Majóweczki :-) Ja kupiłam już wózeczek Volant 3 czerwony firmy IMPLAST. Mimo tego, że jest trójkołowcem to jest bardzo stabilny :happy: Już nie mogę się doczekać pierwszej wyprawy :-D
 
Hej welonka- bralam pod uwage Volanta i to calkiem powaznie, ale mojemu mezowi nie przypadl do gustu ;-)
Ale ten Twoj czerwony jest sliczny :-)

U mnie nadal typem nr 1 jest x-lander xa albo uzywany Mutsy
 
reklama
Ja już jestem załamana i niezdecydowana:no: najpierw podobał mi się Roan, ale teraz zakochałam się w Emmaljunga ( w cenie promocyjnej 1699 zł), a że mój brat chce go kupić, to ..... ale myślę sobie, czy nie szkoda kasy? bo niby Roan podobny ( oczywiście nie mówię o jakości, a wyglądzie), ale nie podobają mi się opcje kolorystyczne jakie Roan proponuje, takie wsiochowate jak dla mnie ... sama nie wiem jaki bym chciała kolor, żeby mi się podobał, ale żeby za szybko i za dużo nie wypłowiał od słońca.... a do tego problem nr dwa:
na jakie foteliki do samochodu się decydujecie?
ja co prawda dostałam używany, ale nie ufam takim sprzętom po używaniu ( w końcu chodzi o bezpieczeństwo mojego dziecka) i chyba kupimy nowy, ale jaki??????????????????????

wklejam fotki tych dwóch wózeczków, co mi się podobają ( nie patrzcie na kolory, są przypadkowe)

a oto Emmaljunga Smart Duo Combi

a to jest Roan Marita


 
Do góry