reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamusi i dzidziusia

Dziewczyny - mam do sprzedania 2 książki. CIĄŻA DLA BYSTRZAKÓW ( miękka okładka - kupiona za 34zł) i W OCZEKIWANIU NA DZIECKO ( twarda - kupiona za 60zł ). Wyglądają jak nowe - używane tylko przeze mnie. W komplecie sprzedam za 75zł.Jakbyście miały kogoś chętnego to dajcie znać :)


2qar4oo.jpg



Ci��a dla bystrzak�w Joanne Stone, Keith Eddleman, Mary Duenwald Onepress
W oczekiwaniu na dziecko. Poradnik dla przyszłych matek i ojców - Murkoff Heidi, Hathaway Sandee za | empik.com
 
reklama
Ja mogę się dziś pochwalić ,że kupiłam ogrodniczki jeansowe i spodnie tak samo i do tego pajacyk a wydałam aż 5 zł:-D Ciuszki są śliczne, jak będę miała czas to wstawię zdjęcie z moimi łowami :D

Ja bardzo żałuję,że u Nas nie utrzymał się taki sklep z rzeczami dla dzieci z UK używanymi. Kurcze ja małemu jakieś zabawki z Fp po 20 do 40zł kupowałam,wózeczki były tanie, różne maty dla dzieci ehhh.... :(
Teraz przydałby się, bo ceny bardzo atrakcyjne były.
 
ja mam wszystko po chłopakach, muszę jedynie kupić fotelik i nianie elektroniczną bo wysiadła a jest mi niezbędna i może jeszcze pościel do łożeczka, zastanawiam się nad chustą do noszenia dzieci tylko nie wiem czy będę umiała sama wiazać
 
liwus ja mam laktator elektryczny Tufi, z regulacją ssania i przyciskiem bezpieczeństwa:-) polecam bardzo... ręcznym szło się zamęczyć.... Elektrykiem kilka chwil i po sprawie...
 
ja chuste miala ale nosidlo mi przypadlo bardziej do gustu :tak:

Ciiril tez polecam elektryczny - fajna sparawa :-)
 
Ja narazie nic nie musze kupowac, ubran mam tyle ze Maja ma w czym chodzic do roku czasu...a jak bedzie chlopak to tez sie cos znajdzie, teraz jak kupowalam jej spioszki czy body to neutralne kolory wybieralam
 
Ja to jeszcze nic nie kupiłam maluszkowi :D nie zapeszam :-p
Za to sobie kupiłam o numer większą sukienkę na lato taką luźną :D
i oczywiście musze kupić już większy stanik, bo tak mi piersi napęczniały, pod koniec ciąży to chyba będę nosiła miseczki K :szok:
 
Ja choćbym chciała to nie kupię nic bo jest mi tak niedobrze że wyjście do sklepu to katusze. Tak więc grzecznie poczekam. NA razie ostałam od siostry dwa piękne kocyki (idealnie na grudzień) a u znajomych podpatrzyłam juz wypróbowane przez nich :
- wózek Krasnal Saturn II - świetny, bardzo lekki, 3 w 1, duży wybór kolorów, rączka skórzana, koła bardzo duże z amortyzatorami dwustopniowymi, pompowane, rączka może być z przodu oraz z tyłu, bawiłam się nim, wygląda bardzo solidnie, i jest bardzo stabilny, łatwo się go prowadzi, składa się do całkiem małych rozmiarów w bardzo łatwy sposób - i kosztuje ok 900 zł a nie jak wszystkie tego typu 2000-3000,
na prawde polecam.
- łóżeczko - zakupimy turystyczne - bo potem nam mało miejsca w piwnicy zajmie, ma płozy żeby zrobić z niego funkcję kołyski, moskitierę i otwierany bok. Kółka żeby łatwo przestawić. Może mieć daszek jakby słońce świeciło. Więc zdecydujemy się na pewno na turystyczne.

No a sobie dałam radę tylko leginsy kupić - bo wszystkie spodnie już w 6 tygodniu zaczęły mi przeszkaszać na podbrzuszu, no i dwa staniki, bo ze starych juz po owulacji wyskoczyłam :)

Czeka mnie natomiast zakup sukienki wizytowej bo mamy trzy wesela. Ale co najgorsze to musze sobie sukienkę ślubna kupić bo w październiku będzie nasze wesele!!!!
Jestem tym przerażona.
 
reklama
Do góry