reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

Ja dzisiaj przejrzałam ciuszki, które podostawałam od mam i w miarę rozmiarami je poukładałam. Trochę już tego się nazbierało, ale chyba muszę wykopać moją listę czego jeszcze potrzeba i czas by zacząć sukcesywnie kupować drobiazgi:-)
 
reklama
jeżeli u mnie się potwierdzi faktycznie chłopak to z ciuchami i wszystkim innym jestem ustawiona na min 2 lata :-D
rajtki widziałam te co ma gnidka, ale byłam jeszcze przed usg w sklepie więc nie kupiłam bo nie wiedziałam jaki kolor hehe no i to plus jakaś paczka bodziaków to całe moje szykowanie ciuszkowe :-D
 
dziewczynki ale piękne ciuszki pokupowałyście :) ja póki co z ubrankami spokojnie bo skupiliśmy się na pokoiku dla małego. Ale mam małe co nieco :)
pierwszy to taki cieplejszy pajacyk-kombinezon w kolorze błękitnym, miał metkę- w lumpku dałam 15zł
drugie spodenki na lato, wiek 3-6 miesięcy ale nie mogłam się oprzeć bo kosztowały całe 5zł
a na ostatnim foto zestaw, który Wojtuś dostał od mojego brata i bratowej-czyli swojej chrzestnej. W skład wchodzi cieplutki kocyk (w sam raz do wózka) kurteczka, spodnie ogrodniczki, rękawiczki na sznureczku, buciki i czapeczka. Wszystko cieplutkie, puchowe i mięciutkie :) tylko przytulać.
 

Załączniki

  • IMAG0113.jpg
    IMAG0113.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 26
  • IMAG0114.jpg
    IMAG0114.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 26
  • IMAG0115.jpg
    IMAG0115.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 36
sylwia a te dwa śpioszki co są na jednym zdjęciu to są rozpinane w kroku?
no i właśnie taka rada jak kupujecie to koniecznie rozpinane. do przewijania najlepiej. jak dostałam od kogoś bez tych zapięć to założyłam raz i przeklinałam rozbieranie małego przy przewijaniu więc takie zestawy poszły głęboko do szafy i już były nieużywane
 
reklama
Do góry