• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowe szaleństwo

reklama
ojj mile to bylo strasznie tym bardziej ze do jakiego kata nie zajzalam to blysk na maxa...nawet smieci w lazience wywalil nie mowie juz o tym ze lazienka rownoiez blyszczala:tak::-)Musze przyznac ze takich jak Adam to naprawde ze swieczka szukac..:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Syla ukochajcie sie ,pocalujcie-nie ma co tracic czas na ciche dni...;-)
 
Dziewczyny nie zganiajcie na pogode ;-) co ja mam powiedzieć u mnie pada prawie każdego dnia :tak:
Sylwia przytul męża i napewno zmieknie ( i ty i on ) . Najtrudniejszy pierwszy krok , Pati ma racje szkoda czasu na głupie pokazywanie kto miał racje . Chociaż wiem że to nie łatwe pierwszemu wyciągnąć ręke
 
Pati Adam chce ci udowodnic że kiedyś dokonałaś słusznego wyboru :tak::-D

mÓJ MĄŻ TEŻ MI CZASAMI TAKIE NIESPODZIANKI ROBI A JAK GOTUJE ... :tak: mniasm mniam NO ALE TERAZ NIESTETY GO NIE MA :-(

sYLWIA CICHE DNI TO NAJGORSZE CO MOŻE BYC NAJLEPIEJ PRZEDSTAWIC SOBIE WZAJEMNIE ŻALE I DOJŚĆ DO JAKIEGOŚ KOMPROMISU .
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry